Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írnátok olyan történeteket,...

Írnátok olyan történeteket, amikor valaki nagyon átvert titeket?

Figyelt kérdés

Lehet vicces vagy éppen szemét is. Ki volt a személy, mit csinált és miért, meddig tartott, mikor és hogyan bukott le?

Köszi :)


2014. aug. 9. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Velem 6.-os koromban volt egy olyan barátnőm, aki tényleg csak azért barátkozott velem, mert jó tanuló voltam, ő meg rossz. Mindig odahívott tanszobán, hogy segítsek neki a háziban, odamentem, erre odatolja elém, hogy írd már meg. Akkor lett vége a barátságunknak, amikor egyszer doga írás végén egyszercsak kicserélte a dogánkat, közvetlenül az előtt, hogy le kellett tenni a tollat. Na, most előttem ott volt az ő, szinte tök üres dogája, rajta az én (!) nevemmel, ő meg gyorsan ráírta az enyémre az ő nevét. Kettest kaptam, ő ötöst, kiderült, megkaptam az ötöst, ő egyest.
2014. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egy happy story de azért elmondom.

Volt egy srác aki nekem tetszett még pár éve. Illetve eleinte nem tetszett, de folyamatosan udvarolt, holott barátnője volt. Na egy buli alkalmával kikezdett velem és meg akart csókolni. Mondom nono...

Aztán másnap írt, hogy nagyon hiányzok neki de most elmegy barátnőjével nyaralni 5 napra, majd ha hazajött beszélünk :)

Na 5 nap után hazajött és este szerelmet is vallott facebookon, órákig csak írta. És végül mondta, hogy dobja a barátnőjét csak adjak neki egy esélyt. Mondtam oké...

Erre reggel ír,hogy ja ne haragudjak de annyira részeg volt,hogy az egész beszélgetésre nem emlékszik.

Azthittem megölöm. De komolyan :D

2014. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hirtelen egy gyerekkori sztori ugrott be, de persze azóta történt komolyabb átverés is sajnos.

Szóval kicsi, 5-6 éves voltam, és az utcánkban volt egy hasonló korú gyerek, akivel barátkoztam. Soha nem becsülte meg a játékait, mindig darabokra szedte, vagy összetörte őket.

Akkoriban volt nálunk sláger a műanyag traktor pótkocsival, mindenki olyat vetetett :)

Megmutattam neki, átvittem játszani. Közben a szüleim hívtak ebédelni, kérdezte, hogy addig játszhat-e vele. Mondom persze. Miután végeztem a kajával a traktor kerekeit meg minden alkatrészét átszerelte az ő leamortizált régebbi traktorjára. Miután kérdőre vontam, mondogatta, hogy mindjárt visszaszereli, csak kíváncsi volt. De nem tette.

Aztán elindultak a szüleivel a rokonaikhoz. Hiába mondtam az ő szüleinek, hogy az az enyém, nem törődtek velem, sőt itthon is engem büntettek meg miatta.

Azóta felnőttünk mindketten, de ő hasonlóan bánik az embertársaival, mint gyerekkorában, szóval örülök neki, hogy nem tartom vele a kapcsolatot. Persze most nem játéktraktorokban nyomja :)

2014. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!