Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A pénz változtatta meg ennyire?

A pénz változtatta meg ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki az elmúlt egy évben eléggé sok pénzre tett szert.Régen mindig viccelődött és mindig ő volt a társaság középpontjában.Mostanában teljesen megváltozott,mintha már nem is élvezné az életet és csak egy teher lenne.Sokszor van,hogy hívom és nem veszi fel a telefon,ilyenkor persze b@@zik visszahívni(Szokásos kifogás,hogy töltődött a telefon és elfelejtett visszahívni).Ha egy héten egyszer eltudom érni az jó.Nem emlegeti soha a pénzét és nem próbál felvágni vele,de ettől független megváltozott.Ha társaságban vagyunk és valaki mesél egy jó viccet amin mindenki nevet,ő még csak el sem mosolyodik.("Amin régen nevetett az mára már neki csak közhely").Múltkor vett egy drága nyakláncot a barátnőjének és én megkérdeztem tőle,hogy szereti-e.A válasza az volt,hogy:"Lényegtelen,hogy én szeretem-e,Ő úgyis csak a pénzemért van velem.Már nem tudom mikor éreztem utoljára szerelmesnek magam".Szinte minden második mondatában szarkazmus van és nincs megelégedve semmivel.Hiába mondjátok,hogy csak felnőtt időközben.Sok barátom nőtt fel,de nem változnak így meg az emberek csak úgy.
2014. aug. 10. 20:40
 1/4 anonim válasza:
lehet hogy azért van ki ennyire mert bizonyára zavarja hgy a csaj kihasználja ha egyáltalán kihasználja szerintem győzd meg hogy találkozatok és kérdezd meg tőle hogy mi a baj és segits neki ha nehéz időszakban van
2014. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós, magányosnak érzi magát, vagy valami ilyesmi. Nem csoda, még te, aki a barátja, még te is a pénzével vagy elfoglalva, neked is az az első gondolatod, hogy biztosan a pénz változtatta meg...
2014. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sokat tehetek,ha még a telefont is alig akarja felvenni.
2014. aug. 11. 07:45
 4/4 anonim válasza:
probáld meg mennj ell a munkahelyére a háza ellé vagy ammere nap mint nap mászkál és beszélj vele
2014. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!