Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nevezhető internetes havernak...

Nevezhető internetes havernak aki bujkál előlem facebookon?

Figyelt kérdés

Ismerősök közül egyszer letörölt és már nem akarja, hogy felvegyem, csak úgy ismeretlenként akar írogatni, hogy ne lássam mikor van fent.

Biztos vagyok benne, hogy sokkal gyakrabban fent van facebookon, mint ahányszor nekem visszaír. Amikor fent is van beszélgetni akkor is maximum fél órára vagy annyi se.

Régebben jó internetes haver volt, egy 2 éve már ismerjük egymást, mobilon is beszéltünk párszor, és ez kb. múlt ősz óta van így, ahogy leírtam. Előtte azért jó sokat beszélgettünk pl. a közös hobbinkról is, sokkal többet mint mostanában.

Ja és találkozni csak úgy hajlandó, ha én megyek el hozzá a városába kb. 100 km-re innen.


2014. aug. 14. 10:06
 1/2 anonim válasza:
Nem.
2014. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megunt téged, van ilyen.
2020. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!