Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van az osztályunka egy lány...

Van az osztályunka egy lány aki elég különc úgy értem régiesen beszél. Régiesen és elég furán öltözködik. A többiek szerint csicska. Szeretnék neki segíteni, hogy ne legyen "csicska", de hogyan?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél a barátja.
2014. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne azért negatív a személye, mert régies? Nekem sokszor megjegyezték, hogy archaikus szavakat használok választékos szókörnyezetben, de ezt az osztálytársaim dicséretként közvetítették felém. Ne akard megváltoztatni, hogy hozzátok hasonló tömegember legyen.
2014. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez rossz hozzáállás.


Ne segíts neki, hogy ne legyen csicska.


Semmi szüksége segítségre, hiszen csak gyökerek állítják róla, hogy csicska.

Ez pedig nem számít.

Értékeld a szókincsét, értékeld az értékrendjét, értékeld, hogy nem csak beszűkölt agyú 300 szavas szókincsű emberek , és "egyenruhás" divatmajmok léteznek a világban.

Ez többet fog jelenteni, mint ha egy szánandó embernek tartanád, akinek segítségre van szüksége.

2014. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak szimplán ő a legintelligensebb az osztályban?
2014. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem időutazó.


Szép gondolat, hogy segíteni akarsz neki. Egy dologra azért figyelj. Kell-e egyáltalán segíteni neki.

2014. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd ha ő akar, akkor segít magán. Lehet, hogy így érzi jól magát és nem érdekli mások véleménye.
2014. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de tudnád jellemezni a lányt?

A szemébe is mondják?

2014. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szülei ilyen elmaradott, betokosodott agyú gyökerek.

Az enyémek is azok, és gyerekkoromban sokat szenvedtem az idiótaságuk miatt. Hülye ruhákba öltöztettek, hülye dolgokat vertek a fejembe, sokáig tartott, míg felnőttkoromra szocializálódni tudtam.

De például az apám még ma is ugyanolyan gyökér, nem használ például szemeteszsákot, az ajtó fölé ilyen vallásos kriksz-krakszokat meg istenes idézeteket firkál, szemétdombot csinál a lakásból, minden szart hazahord és nem hajlandó kidobni, halmozza az adósságokat, évtizedek óta nem volt munkája, nem mos fogat esténként, anyámat egyfolytában terrorizálja, és így tovább.

2014. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hány éves a lány?

Amúgy egyet értek a többiekkel, nem hiszem, hogy bármit segítened kell neki, ha őt ez zavarná, akkor biztos változtatna magán, de, ha ő így szeret öltözködni, meg beszélni, akkor az az ő dolga. De minek írod, hogy a "többiek szerint csicska", ha te is annak tartod és megakarod változtatni?

2014. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!