Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rajtuk vezetem le a...

Miért rajtuk vezetem le a feszültséget?

Figyelt kérdés
Ma volt az első nap a suliban, kilencedikesek lettünk és a 14 fős osztályunkat két hét fős csoportra bontották, ami elméletben még ideiglenes. A barátnőim az első, jobbik csoportba kerültek én pedig a másodikba. És eléggé haragszom magamra, meg erre az egész dologra is, mert valószínűleg, ha nem csak 4,5 lett volna a tavalyi átlagom akkor a másik csoportban lennék. Akárhányszor szóba került ma valami kapcsán az ész, az intelligencia vagy a csoportbontás eléggé gyerekes módon reagáltam és majdnem össze is kaptam az egyikőjükkel azon, hogy okos vagyok-e. Nem igazán értem, hogy miért zavar ez ennyire, talán félek, hogy ha nincsenek velem annyit akkor egyedül érzem majd magam, na meg nagy nyomot hagyott az önbecsülésemen az, hogy egy csoportba kerültem azzal a sráccal, aki már egyszer megbukott.

2014. szept. 1. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted valamennyire, velem is volt már ilyesmi :/ Szerintem kérj tőlük bocsánatot, amiért emiatt összevesztél velük, kár lenne, ha egy ilyen hülyeség miatt menne tönkre a barátságotok :)
2014. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!