Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amikor nem volt facebook,...

Amikor nem volt facebook, hogyan ismerkedtek az emberek?

Figyelt kérdés
Tudtak egyáltalán kapcsolatokat teremteni?
2014. szept. 3. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Azok voltak a szépidők.

Akkor telefonon beszéltünk a spanokkal. M

ikor elmentünk sörözni akkor senki sem a telefonját nyomkodta hanem egymással kommunikáltunk. Szabadidőnkben fociztunk, bandáztunk, lanoztunk.

Hogy ismerkedtünk? Élőben. Odamentünk a csajhoz és vagy összejött vagy nem.

2014. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kései Sirató ***** válasza:

Te csak a facebookon tudsz kapcsolatot teremteni?

Ez szomorú.

Ma is sokan ismerkednek szórakozó helyeken, sport versenyeken, klubokban, iskolában, munkahelyen, strandon, kiránduláson, táborban, stb.

2014. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Telefonon:D A régi szép idők:D
2014. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetett IGAZÁN kapcsolatot teremteni. Nem azt tudtad az illetőről, amit kiposztolt magáról, hanem azt, amit megtapasztaltál.
2014. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában, munkahelyen, tömegközlekedési eszközön, boltban, utcán, szórakozóhelyen, bárhol.

Sokkal nyitottabbak voltak az emberek egymás iránt, nem bújt bele mindenki az okostelefonjába.


Értékes, tartalmas kapcsolatok voltak akkoriban, nem olyan felszínesek, mint a mostaniak nagy része.

2014. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az életben, iskola, munkahely, piacon. Gyerekkoromban még vezetékes telefon se volt.
2014. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ma sem használom ismerkedésre a Facebook-ot, sőt már-már semmire nem használom. Mire is jó egyáltalán?

Mikor fiatalabb voltam, 16 éves, beirtattak egy táborba, ott kijártunk a sörözőbe, simán megismerkedtünk a helyi fiatalokkal, ma 10 év után ők a legjobb barátaim. Majd később az egyetemen is simán odamentem bárkihez, nem harapták le a fejem, sőt még örültek is neki, hogy tudtak segíteni, azok a barátságok ugyan nem voltak tartósak, de akkor tökéletesek voltak.

Ma pedig a munkahelyen is lehet ismerkedni.

Mitől félsz? Miért nem mersz oda menni a másik emberhez? Hisz ő is csak ember.

2014. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy facebook, de telefon sem volt:-) De a szüleimnek kocsija sem. Úgyhogy villamossal mentem a suliba. Ha megtetszett valaki, szemeztem vele. Ha mosolygott rám, odamentem és beszélgetni kezdtünk.

Nem a legjobb agyonfotosoppolt profilfotója alapján álmodoztam róla, hanem egyből élőben láttam, hogy milyen...

2014. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Ugye ez kamu kerdes!!!!
2014. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyes kommunikáció volt. Akárhol volt az ember lánya tudott ismerkedni.

Pl: strandon, suliban, korcsolyapályán, könyvtárban.. ezer hely van ahol mindig tudod az ember barátokra lelni. Utána meg, telefon és kocsi híján, elment az ember a barátjához és beszélgettek szemtől-szembe. Vagy egy előre megbeszélt helyen találkoztunk többen is. Ha valakinek volt új barátja, ismerőse, és ha akarta az új barát , akkor bemutatta a többieknek, így újabb barátságok/szerelmek lettek

2014. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!