Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt? Van...

Miért csinálja ezt? Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy srác,az ő osztályuk mellett van a termünk,kb 4-szer rámírt még nyáron,és párszor megkérdezte miért nem rakok föl több képet magamról a fb-ra.. tettem még föl,mindig kedvelte stb.. nyár előtt voltunk gólyatáborban,mindig ha meglátott,feltűnően nézett sokszor..volt,hogy olyan 10 másodpercig nézett,én meg nem mertem sokáig nézni,mert tetszik.. a suliban is mindig néz,ha meglát a folyosón,és én is nézem.. köszönünk is egymásnak,néha ő néha én köszönök előre,nemrég mikor rám köszönt,először mintha felhúzta volna a szemöldökét,de kedvesen visszaköszönt.. pár napja írtam neki,kérdeztem valamit,beszélgettünk,másnap ő írt rám.. tegnap egy busszal mentem vele,ott ült nem messze tőlem,jobbra,megállította a buszt,egy mezős részen,ott egyedül szállt ki,visszafordult,észrevettem,hogy az ablakon keresztül mosolyog rám,én is mosolyogtam,aztán integetett nekem,mire én is... egy fiú osztálytársa mellett ült,de biztos nekem intett,mert rám nézett..nem értem :((( nekem nagyon tetszik,tudom,hosszú lett amit írtam,de szeretném ha valaki segítene...mindig arra gondolok,hogy azért nézett aznap mert nevet rajtam..de,hogy integetett nagyon jólesett.. stb 14/L

2014. szept. 5. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ebből elég valószínű, hogy tetszel neki. Adj valami jelet, hogy neked is tetszik. Lehet, csak nem mer jobban közeledni egyelőre.
2014. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülnék neki nagyon,ha így lenne :)

Hát,szoktam írni neki,és mikor a szemembe néz,viszonzom a tekintetét:/

2014. szept. 5. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, hát még fiatalok vagytok nagyon, még most tanuljátok, hogy is megy ez. Idő kell neki is, hogy erőt vegyen és lépjen.
2014. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed, csak eljött az idő, hogy nyiss felé.
2014. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól mondják az előttem szólók.. Fiatalok vagytok, most tanuljátok, hogy működik ez az egész. Pár év múlva már zsigerből fog jönni, mit kell ilyenkor tenni. :)

Ha tényleg tetszik, légy bátor, és nyiss először Te. Ne csak távolról figyeld, ha megvan a szemkontaktus, szólítsd meg. Talán az ő fejében is ugyanazok az aggodalmak vannak, mint a Tiédben, és csak egy kis lökés kell neki. Vesztenivaló nincs. :)

2014. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!