Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne kedve valakinek barátkozni?

Lenne kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom azt hiszem sok embernek van problémája barát szerzés terén ,de melegként ez talán még nehezebb és hogy még ezt tetőzzem a kedvesem is elég féltékeny típus.Viszont számos dolog van amit csak egy hasonló identitású sráccal tudok megbeszélni ezért szeretnék pár arcot meg ismerni.Pár szó magamról: Szeretek túrázni,bulizni szeretem járni a plázákat főleg barátokkal ,de egyedül is.Idén szeretném fel vállalni a családom előtt a másságomat amitől nagyon félek mert elég elfogultak, azt hiszem elég átlagos vagyok.Jelenleg fodrászként próbálok elhelyezkedni ,de a bérezések borzalmasak...Szóval nem tudom mit írhatnék még ,de akinek van kedve haverkodni az írjon!?


20/F



2014. szept. 16. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lányokkal szeretnék barátkozni, de kissé komolyabb szándékkal, ha értitek mire gondolok. Természetesen elején én is mélyen szántó beszélgetésekre gondoltam és abból meglátjuk, érdemes e folytatni vagy nem. Viszont, lévén lány vagyok, nyilvános helyeken meg nincs a homlokára írva a csajoknak, Leszbi vagy biszex vagy hetero, egyesével meg mégsem mehget oda az ember, hogy "Te, mesélj már, melyik nem vonz", társkeresőn meg nem tudok anonim maradni, kissé nehezebb dolgm van.

De azért, akit érdekelne ez, priviben megtalál, nem is kell a személyiségét felvállalni, elék, ha a gyakorikérdéses nickjét ismerem.

24/L

2014. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!