Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri az interneten barátkozn...

Megéri az interneten barátkozni? Van róla tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Beszelgetes szinten ok,de ha sohasem talalkoznank en biztosan nem tekintenem a baratomnak.
2014. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy megéri-e.. hát nekem van vele tapasztalatom. Bőven.

Szerintem ez egy jó dolog alapvetően. A legjobb barátnőmet is neten ismertem meg. Jó dolog, mert net nélkül nem lenne ez a barátság, de néha megmondom őszintén, hiányzik, hogy azt csináljuk, mint a filmekben a lányok. Csak úgy átmenni a másikhoz, filmet nézni vagy pizsipartizni. Ha találkozunk, azt hetekkel/napokkal előtte meg kell szervezni. Sokszor sz@r, hogy nincs itt, hogy csak úgy átugorjunk egymáshoz.

Szóval szerintem vannak előnyök és hátrányok is. Fontos, hogy olyat találj, akivel nagyon egy hullámhosszon vagytok és hasonlóan lelkesedjen a barátságért. :)

2014. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
interneten barátkozni? mi célből? ha azért, hogy utána élőben is találkozzatok akkor esetleg megéri, HA közel lakik az illető hozzád, ha messze akkor ebből a szempontból semmi értelme az egésznek, de ha csak neten szerettel egymással dumálni,skypeolni stb akkor megéri
2014. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ui: fáradt vagyok azért ez a sok elírás xD
2014. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, egy emberi kapcsolat minőségét nem az fogja meghatározni, hogy az első szavak hol hangoznak el.
2014. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is interneten ismertem meg az egyik legjobb barátom. Sosem találkoztunk még, de mindent meg tudunk beszélni egymással, teljesen megbízunk egymásban. :D
2014. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megéri, attól hogy nem személyesen történik az információ csere,hanem interneten keresztül,attól még lehet olyan értékes mint személyesen, tehát érdemes kipróbálni. :)
2014. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár évig a mindenemet jelentették a netes barátaim, később azonban kezdtem beleőrülni, hogy sose találkozhatok velük, így már nem tartjuk a kapcsolatot. Igyekszem a közelemben élőkkel kialakítani jó kapcsolatot (többnyire megy is, azóta több barátom/haverom van a suliból is), az kevésbé fájdalmas. DE ha nektek nem okoz gondot a távolság, esetleg tudtok is találkozni, akkor tényleg jó dolog interneten barátkozni. :) Csak mindenképp vigyázz vele, hogy kinek mit adsz meg magadról, nehogy valami perverz pszichopata gyilkossal "barátkozz"!
2014. szept. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs, vagyis csak rossz.


Barátokat kerestem. Egyedül éreztem magam, és beszélgetni akartam akármiről. Szociális fóbiám van, személyesen nem akartam találkozni, ezt is megírtam.


Páran rám írtak, de mindegyik kiakadt, hogy amíg nem árulom el, hogy milyen nemű és hány éves vagyok, addig nem tudnak velem miről beszélni.

2014. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!