Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat szeretnétek? Akik...

Barátokat szeretnétek? Akik esetleg mások mint a többiek?

Figyelt kérdés

Ezt a lapot, azért hozom létre hogy esetleg barátokat szerezünk magunknak! Ide lehetőleg olyanok írjanak akik szeretnének barátokat! Segíteni szeretnék olyanokon akik nem találnak magunknak barátokat pl. : mert más, mint a többiek. Az lenne a kérésem hogy ne sértegessétek egymást és fogadjátok el egymást mert senki sem tökéletes! Írjatok nyugottan aki pl. meleg srác, impotens srác, aszexuálisok lány és fiúk, nők és férfiak, írhatok akiknek esetleg testi fogyatékosságuk van olyanok is! Pl. Nagyothalló, látássérült, mozgássérült. Mindenkinek szüksége van egy barátra! Remélem ezzel a fórummal és lappal tudtam segíteni, hogy barátokat szerezzetek magatoknak!


Kérlek komolytalanok ne írjanak!

Köszönöm!



#meleg #barátság #impotencia #aszexualitás #fogyatékos #siket #emberi kapcsolat #látássérült.nagyothalló #barátság fórum
2014. szept. 25. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
18 éves budapesti lány vagyok, és szeretnék barátkozni. Ha valakit érdekel, írjon rám. Én nem ítélkezek:)
2014. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem egy fórum, de azért remélem nem törlik. Köszi, hogy kiírtad a kérdést!


"Bőröndben" élő fiatal lány vagyok, korosztályomnál érettebb gondolkodással, de minden h%lyeségbe benne vagyok. :)

2014. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

29 éves budapesti srác vagyok, barátokat, szabadidőtársakat keresek.


Számomra a belső a fontos.

2014. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25 éves budapesti lány vagyok, diák, kissé magányos, barátnőt keresek, akivel ki lehet mozdulni otthonról
2014. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szeretnék barátkozni,35 vagyok Baranya megyei,nő,házas.

Ha valaki barátnőt keres a környéken vagy szívesen beszélget ismerkedik,írjon.

2014. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki szeretne Békés megyéből ismerkedni, táncolni, kérem írjon. 38F
2014. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én 14 éves lány vagyok, leszbikus. Nem szégyellem, de nem vállaltam fel még nyílvánosan. Szükségem lenne egy olyan barátra aki megért ez ügyben, vagy aki hasonló cipőben jár mint én. :)
2014. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7#: Merre felé laksz?
2014. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem vannak barataim stb, es nem is baratsagkereses miatt jottem :) csak le szeretnem irni h nagyon meglepett amit olvastam :) h vannak ilyen emberek, nekem sose jutott volna eszembe ilyen :) igy tovabb ! remelem sok embernek megszepited az eletet :) tiszteletem ! :D
2014. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vannak barátaim, de azok is lányok...

Fiúk! 12 vagyok, írhatttok!!!

Csak a beső érdekel!!!!!

2014. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!