Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy haverom, ő volt a...

Volt egy haverom, ő volt a szemét, mégis én kérek tőle elnézést és mégse kíváncsi rám. Mi a megfejtés?

Figyelt kérdés

Hogy igen, jóba maradunk, meg, szól ha f*** vagyok, erre nem hogy nem szólt, de még szemét módján engem kezdett el ócsárolni, én kérnék tőle elnézést de még ezt se fogadja el.

Mit érez az ilyen? Igen, remélem olvassa az egyén, gyöngyösi a tag...


2014. szept. 28. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát talán nem kéne ennyire ragaszkodnod hozzá, mert ez alapján egyértelmű, hogy hülyére vesz. Ő volt a bunkó és te kérsz bocsánatot? Miért van ennyire szükséged erre az emberre? keress más barátokat.
2014. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
42
2014. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szar, hogy egyedül vagyok, ja nem, van ismerősöm, csak azokkal meg nem vagyok szűk haveri kapcsolatban, van akit meg nem szeretnék traktálni mert már meséltem neki erről...
2014. szept. 28. 22:01
 4/9 A kérdező kommentje:
mi van a 42vel?
2014. szept. 28. 22:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az is szar, hogy olyan dolgokat meséltem el neki, amit másnak nem meséltem el, gyakorlatilag megbíztam benne, ő meg ügyeletes faszagyerekként lelépett.
2014. szept. 28. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de kicsit ciki, hogy nem bírod elviselni, hogy nem akar veled barátkozni.
2014. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább szar érzés, minden este dumáltunk, kb 5 évig folyamatosan, szinte minden nap, most meg nagy üresség, inkább az a fura, hogy nem dumálhatok senkivel se órákat a semmiről.
2014. szept. 28. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindenkinek rossz érzés, majd lesz másik, ne aggódj.
2014. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet nem is az egyén hiányzik, hanem az, hogy nem tudok kivel most dumálni :)
2014. szept. 28. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!