Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki mit tenne a helyemben?

Ki mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
Noss a helyzet az hogy adott egy olyan barát akivel kb. gyerek korom óta ismerjük egymást és mikor már nagyobbak lettünk is sokat lógtunk együtt, bulik stb. Bár ő mindig is nagyszájú volt és kicsit hiszem magam stílus de akkor ez nem zavart. Viszont később meg változott ... egyre inkább rossz irányba ekkor már kevésbé vágytam a társaságára és az utóbbi 2 évben kb alig alig beszéltünk,ebből egy évet küldföldön töltött és ha 5x beszéltünk...volt hogy nem is válaszolt a leveleimre és akkor betelt a pohár többet nem irtam neki...Mikor hazajött elhivot a "hazatérős " bulijára amire a békesség kedvéért mentem el csak kb fél órát ha ott voltam. Utána nem is keresett én se őt és kb úgy vagyok vele h nem nekem kéne...Mjad elhivott a szülinapjára a buli előtt 1 nappal szólt kb h mennyek el....Nem tudtam el menni mert más programom volt és nem is keresett utána , egészen mostanáig. A hétvégén egyik barátnőm mondta hogy őt elhivta egy buliba egy közös ismink ahol ott lesz ez az álitólagos régi barát is hogy nem-e mennék el vele egyedül nem akar(hozzáteszem ezzel a lányal is ugyan igy viselkedett mint velem ) , mivel nem voltam itthon ezért nem is mentem el. Majd krédeztem barátőmet hogy mi volt a bulin és mondta hogy a fent emlitett régi barátnak nem tetszett hogy nem mentem el mert szerinte én a barátom miatt hanyagolom őt meg ilyenek...(A buli előtt 2órával felhivta ezt a báratnőm a közös ismerősünk aki ott volt a bulin hogy hivjon el engem is ....)Azért azt meg jegyezném hogy a suli miatt a barátommal csak hétvégente tudok találkozni illetve attól hogy barátom van nem vagyok antiszociális.... és én azt gondolom hogy soha senkit nem hanyagoltam ezért... tehát nem is értem hogy hogy feltételez ilyet.Persze a buliba engem csak előtte 2órával hivtak... nem tudom mit gondoltak hogy otthon ülök és arra várok hogy elhivjanak. És mondta h pénteken délután üljünk be valahová igy hármasba mondtam barátnőmnek hogy nem tudok menni mert szinházba megyek a bartommal ( a jegyeket már 2hete megvette )A kérdés az hogy mit tegyek? Keressem fel én őt?? Ezt annyra nem akarom mivel azt gondolom hogy nem én nem kerestem a másikat...Most kicsit úgy vagyok vele hogy hagyom az egészet ha a péntek miatt megkeres neki is elmondom hogy nem tudok menni (bár kétlem hogy keresni fog) gondolom majd ez nem fog neki tetszeni és rögtön szájat nyit hogy ez meg az... lehet én vagyok a hülye de tényleg nem tudom hogy miből gondolja h a barátom miatt hanyagolom amikor ő hanyagolt..arról nem is beszélve hogy volt rá alkalom régebben hogy kihasznált megbántott stb.Lehet abból gondolja hogy a szülinapja miatt inkáb ,,anyósomékkal" mentem vacsorázni? Azt gondolom hogy érthető hogy olyan helyre megyek elsősorban ahová már egy hete elhivtak és nem oda ahová előtte 1nappal. Sajnos nem vagyok az a tipus aki kiáll magáért de mostmár szeretnék én is a sarkamra állni :/

2014. okt. 6. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Végig se olvastam inkább, elég volt az eleje is. Hagyd a náthás pics...ba az ilyen embert.
2014. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!