Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megosztjátok a barátaitokkal...

Megosztjátok a barátaitokkal az intim dolgaitokat? (menstruáció, szex, nemi betegségek, családi problémák stb. )

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A szexet kivéve igen, a közeli barátokkal. A szexuális élet pedig a partneremre és rám tartozik.
2014. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi mindent megosztunk a közeli barátokkal
2014. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igen. Menstruációról, nőgyógyászati problémákról beszélgetünk barátnőkkel, mivel így tudunk egymásnak tanácsot adni. Szexet részletesen nem, csak hogy van-e valakink, volt-e már szex, jó volt-e. Meg esetleg, ha valami fura történt, akkor jó másokkal beszélni, hogy velük volt-e már ilyen. Családi problémákat részletesen nem. De mivel barátok vagyunk, ezért nyilván valamennyire tudunk egymás dolgairól.

De azért vannak olyan dolgok, amit senkivel sem beszélek meg.

2014. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyeneket nem osztok meg velük. Szerintem ezek túl személyes témák. A családi problémák maradjanak családon belül, a szexuális életemhez a Férjemen kívül senkinek semmi köze, a nemi bajok és a menstruáció meg rám, a Férjemre, meg a nőgyógyászra tartozik maximum.
2014. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem volt kapcsolatom és szűz vagyok.De ezt a legjobb barátnőm tudja.Azt is,hogy mikor van meg,mivel tőle kérek görcs oldót,mert nála mindig egy csomó van :D

Családi probléma attól függ mennyire publikus.Vannak amiket elmondok.Hátha tud segíteni.Ha meg nem akkor meghallgatott,de tovább adni úgysem fogja.Ha élnék szexuális életet nem tudom mennyire osztanám meg.Az tényleg inkább rám és a páromra tartozna.Persze ha elvesztem a szüzességemet,azt nyilván elmondom a legjobb barátnőmnek.

2014. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Én veletek is megosztom, hogy túrós a f#rkam jelenleg.
2014. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én mindent :D
2015. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A felsorolt dolgok közül csak a családi problémáimról beszélek bárkinek is.
2022. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!