Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A kérdés azokhoz szól akik...

A kérdés azokhoz szól akik földrajzilag távol vannak a barátaiktól. (másik ország) Milyen gyakran írtok rá a barátaitokra és mennyit beszéltek? Többet akar, mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki a munkája miatt több hónapja külföldön van, lassan 3 éve, ami még kb. fél évig.

Áprilisban volt itthon utoljára, akkor találkoztunk pár órára.

Amióta visszament, minden nap rámír valamilyen ürüggyel. De valahogy pár mondat után mindig kifullad a beszélgetésünk, bár tudom, hogy olyankor még dolgozik amikor ír.

Gondolom, hogy kicsit tovább gondolta a barátságunkat, aminek én sem lennék ellenére, csak kicsit vegyes jeleket küld.

Pl. reggel flörtöl, este kötöszködik, másnap arra kér, hogy vidítsam fel.

Egyszerűen nem értem...


2014. okt. 19. 14:19
 1/1 anonim válasza:

Én azt mondanám, hogy benne is vegyes érzuelmek vannak mert tetszel neki, de a távolságot soknak tartja... A közöszködést szerintem egyáltalán ne vedd rossz néven, én is szoktam a párommal...

A kérdésedre válaszolva nekem a legjobb barátnőm él külföldön, a hétköznapokon annyira nem beszélünk, hétvégente többet, gyakran telefonon is :) Nyílván nem, nem akar többet :D

2014. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!