Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúkkal miről lehet beszélge...

A fiúkkal miről lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés... :) Attól függ, milyen fiúval!
2014. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Riemann-sokaságok, Dirichlet-tétel, Cauchy-Schwartz egyenlőtlenség, stb. Legalábbis azokkal, akik engem érdekelnek.


Komolyra fordítva: tényleg attól függ, milyen fiú. Próbáld valahonnan megtudni az érdeklődési körét a közös ismerősöktől, kicsit beleásni magad, legalább annyira, hogy értelmes kérdést tudj feltenni. Aztán hallgasd figyelemmel és csodálattal a választ. Ha egy fiú úgy látja, hogy nagyra értékeled, esélyes, hogy elkezded érdekelni.

2014. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bármiről, de tényleg. Amikor kerestem még az igazit, épp így voltam a lányokkal: ezekkel mi a francról lehet beszélni? Aztán persze megtaláltam. Hitetlenkedve teszteltem rengetegszer, hogy tényleg konyít a témához, nem csak helyeselget, és nem kevésszer bizonyosodott be, hogy jobban rálát, mint szent Én, és sokat fejlődtünk egymás közelében épp emiatt a kis agyasság miatt, meg persze már az elején megegyeztünk abban, amit egyébként a józan ész is diktál: együtt is próbálunk a jó irányba tartani, és természetes, hogy a külön kis személyes fejlődéstörténetünkbe is bele-belelendítünk egymásnak, még ha hirtelen kellemetlen is a másiknak esetleg.


A döntő egyébként érdekesképp az volt, hogy elég csúnya pihent poénokon nevetett nagyokat, ami már ott árulkodó, hogy egyáltalán honnan veszi, hogy ott poén volna és röhögni kell. Teszteltem persze, és ki is derült, hogy érti, és inkább vállaltam, hogy gyökérnek néz, hogy vele gyilkoltatom le a poént épp a legkínosabb módon: magyarázd el! :D

2014. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Személy függő, de általában széles a témaválaszték. VISZONT nem minden férfi szeret a sportról beszélni, még akkor sem, ha ő maga sportol.
2014. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azzal a fiúval szeretnék beszélgetni aki tetszik.

2014. okt. 22. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:
edzés,pénz,kutya.
2014. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem a cicidről.Meg androidos telefonról.Punániról.
2014. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden fa..os szereti a p..át! ...kivéve a b..ik!

De a legjobban d..ni szeretünk!

😁

2014. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
beszélgess velem :)
2014. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kérdezhetsz is: Mi érdekli? Mivel szokott foglalkozni? Most éppen mit csinál? stb.


Így hamar sínen leszel, mert megkapod a választ a legilletékesebbtől.

2014. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!