Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú barátom én is fiú...

Van egy fiú barátom én is fiú vagyok, de ő heteró én meg homoszexuális vagyok, szerintetek meglehet változtatni hogy ő is homoszexuális legyen? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
barátok

2014. okt. 27. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ne is akard. Ő a barátod nem? Miért akarnád megváltoztatni a szexuális orientációját akkor? Ha te homo vagy akkor dugasd meg magad valamelyik homo pajtásoddal, ne a haverodat zaklasd mert az lesz a vége hogy szétüti a képed.
2014. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Visszafele működik? Lehetsz hetero? Nem. Ez vele is így van. Csak úgy nem lesz az ember fia random hetero/homo.

Keress magadhoz való társat. Ha a barátoddal meg akarod őrizni a jó viszonyt akkor meg hagyd békén.

2014. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet megváltoztatni.Eszedbe ne jusson ilyen aberrált gondolat.Gondolom neked sem esne jól ha valaki át akarna programozni téged.
2014. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De csak kérdezem kíváncsiságból lehetne?
2014. okt. 27. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hárman is leírtunk egymás után hogy NEM.
2014. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Esetleg hosszantartó nők nélküli összezártság esetén (pl.börtönökben) elképzelhető,hogy egy hetero férfi megdug egy másik férfit.De azt csak szükségből,gyengeségből teszi.És attól még nem válik homokossá.
2014. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
12:50 Az épp nem a gyengeségről szól, hanem az erőről és fölérendeltségről, a gyengébb megalázásáról.
2014. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Fekete Mágiát kell alkalmaznod.
2014. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!