Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek a szülinapjára? Vannak ötleteim, de azok nem jók.14 éves lesz. Sürgős!

Figyelt kérdés
Eddig vettem neki egy magazint, amiben van egy poszter a kedvenc könyvéről. Meg veszek neki csokit, és szeretnék csinálni neki 2 ilyen karkötőt, amiket mostanában a lányok hordani szoktak, mert azokat szereti, csak az a baj, hogy nem tudom, hogy hogy kell a végét megcsinálni, és csak ő tudja. És nem adhatom neki oda úgy, hogy na tessék, itt a karkötő, csináld meg a végét... Meg szeretnék venni egy olyan BFF-es nyakláncot, csak fogalmam sincs, hogy hol lehet olyat kapni, meg ő nem nagyon hord ékszereket. Albumot a közös képeinkről nem tudok csinálni, mert nem nagyon szoktunk közös képeket csinálni, és még csak 1 éve vagyunk legjobb barátnők. Olyan dolgot se tudnék venni, ami nagy összegbe kerül. Rajzolni is szeretnék neki, el is kezdtem, de ő nagyon szépen rajzol, én meg nem annyira, és nem akarok csúnya ajándékot adni..szóval semmi se jó...segítsetek!!!! :(

2014. okt. 29. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagyis hát, ha nagyon akarnék, tudnék ilyen albumot csinálni, de 2 nap múlva itt a szülinapja, és tényleg kevés képünk van, szóval jövőre, amikorra már több képünk és emlékünk lesz együtt, akkor jobb lenne ilyet csinálni...

Egyébként, szeretni a könyveket ( de könyvet nem tudok venni, mert nagyon változó az ízlése, és félek hogy nem tetszene neki amit veszek), a sorozatokat, a Simset, a macskákat, a divat, ruhák, ékszerek nem nagyon érdeklik.

2014. okt. 29. 15:01
 2/6 A kérdező kommentje:
*szereti
2014. okt. 29. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha szereti a könyveket, én mégis azt vennék. Vedd meg a Zabhegyező c. könyvet, avval nem tudsz mellényúlni, de ha nagyon nem megy, vehetsz egy ajándékutalványt valamelyik könyvesboltba. Vehetsz szőrös mamusz
2014. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
bocsi...szóval, otthoni mamuszra gondolok, úgyis jön a tél, vagy vicces kesztyű. Ja, és ne rakd magad ennyire a barátnőd alá, te is ugyanolyan jó vagy, máskülönben nem lennétek barátok. Csak bátran, ami belülről jön! :)
2014. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire hangsúlyozni, hogy legjobb barátnő? Szerintem tudja ezt magától is. Egy fotóalbumnak vagy ilyen gagyizós cuccnak szerintem nem örülne. Előtted átlapozná, karkötőt is felvenné, de aztán mindkettőt betenné fiókba és elfelejtené.

Esetleg ha sminket, pénztárcát vagy valami nagyon jó ruhadarabot (ami az ő stílusa, hozzá képest se nem szerény se nem vagány) vennél annak biztos jobban örülne mint ezeknek az apróságoknak. A könyv is jó ötlet, de ha tudsz arról, hogy tönkrement/régi dolga van abból is vehetsz újat.

2014. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Nem sminkeli magát, és mint már mondtam, a ruhák annyira nem érdeklik...a többi jó ötlet, köszönöm. :)

2014. okt. 29. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!