Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérdezzek rá erre? O-O?

Hogyan kérdezzek rá erre? O-O?

Figyelt kérdés

Volt általánosban egy jó barátom, aki, khm...

hát mindíg is egy kicsit fura volt.

Kicsit lányos hangon beszélt, nőiesen mozgott, érdekes öltözködési szokásai voltak, soha nem volt barátnője, de a legjobb barátai lányok voltak mindíg, stb.


Akkoriban sokat polyénkodtunk azzal h bzi, meg meleg, de ő is velünk röhögött, és nem igen vettük komolyan. De mostanában feltöltött facere pár képet amin már látványosan homisan néz ki. Meg a beszéde meg az írása...tisztára mint egy lányé. + azóta (lassan 6 éve) sem volt 1 barátnője sem de továbbra is csak lány "barijai" vannak.


Nem vagyok homofób, nem zavarna ha meleg lene, csak zavar h nem tudom az igazat. Szerintetek hogy kérdezzek rá? rákérdezzek e?



2014. nov. 10. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon érdekel, valahogy így kezdj bele..:


''Nem szeretnélek megbántani! Tudod, hogy jó barátok vagyunk én mindig itt leszek neked! De te meleg vagy? Nem ítéllek el, ha igen ha szeretnéd titokban tartom. Csak felmerült bennem. Ezek után is itt leszek neked!''

Ha akarod érzelmesebben fejezd ki. Sok sikert! 👍

2014. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha felszínes az ismeretségetek és évek óta nem beszéltetek ne kérdezz rá, mert valószínűbb reakció az, hogy elküld a búsba...
2014. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló mondta, úgy kérdezz rá!Ha megkérdezi, hogy miből gondolod, hogy Ő homokos, akkor sorold fel a logikus dolgokat.
2014. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek és a másodiknak is igaza van.

Ha általános óta nem tartjátok a kapcsolatot, akkor fura lenne egy ilyen kérdést feltenni neki. Én biztos nem válaszolnék ilyen kérdésre olyanoknak, akiket már évek óta nem láttam, és már semmi közük az életemhez.

2014. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapból már az furcsa lenne, ha írnál neki csak úgy, ha jó barátod lenne, az más, mert egyértelmű, hogy érdekel. De amúgy valószínűleg meleg, persze lehet nem, de ha meleg akkor meg meleg, ugyanúgy érez, nincs benne semmi furcsaság. Csak fiút szeret lány helyett.
2014. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez nem tartozik rád (lehet ez most rosszul hangzik), ha tényleg meleg, akkor majd elmondja, ha akarja. Egyébként úgy jött le nekem, hogy most már nem vagytok annyira jóban, mint általánosban, így főleg nem a te dolgod. Amint írtad, neked teljesen mindegy, hogy milyen beállítottságú... szóval szerintem hagyd a témát nála..


Egyébként a lányos külső nem jelent semmit, nekem is hosszú hajam van, meg állítólag beszéd közben mutogatok a kezemmel, azt elismerem néha elég lányos színeket veszek fel, csak lányokkal vagyok, de nem vagyok meleg, még ha már mindenki el is könyvelt annak :O


Ez hosszú lett kicsit, de át tudom érezni a helyzetet, hogy milyen érzés ha turkálni akarnak az életedben, akár meleg vagy, akár nem...

2014. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!