Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Levelező/beszélgető társat...

Levelező/beszélgető társat keresek (? )

Figyelt kérdés

Na szóval.:D

Olyan emberkéket keresek, akik feldobják az unalmas mindennapjaimat, és nem tűnik el az illető kb 2 hét után.

Analfabéták (ez alatt azokat értem akik nem képesek helyesen írni) és unalmasnak mondható egyének kerüljenek.

15/L


2014. nov. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem levelezhetsz (itt) ha van kedved, de dolgozom, és ha nem akkor sem lógok itt minden nap, úgyhogy nem tudok azonnal válaszolni, ha jó neked így, akkor szívesen.
2014. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál semmit arra, hogy mi lesz a viszonzás.

Ha már elvárod, hogy szórakoztassanak, feldobják a mindennapjaidat... Valamit adnod is kéne érte. Nem fognak csak úgy semmit tenni neked.

Na meg jó lenne definiálnod mit jelent számodra az unalmas. Mi az érdeklődési köröd és stb... Sok minden lehet unalmas, szimplán azért mert nem érdekel TÉGED.

Ez lehet, hogy egy másik embernek pedig érdekes lenne.

Csak egy tanácsot adtam... D:

2014. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is levelezhetsz, ha gondolod, de csak itt. Én is 15/L vagyok. Én sem bírom az analfabétákat. :D

Azt igérem, hogy nem tünök el 2 hét után (később sem). ;)

2014. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kemény vagy :W
2014. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Drága 2. válaszoló.. szerinted mégis mi lenne a viszonzás? Majd cukorkát fogok osztogatni azért, mert engem "szórakoztatnak" .. Gondolom ez a szórakoztatás kölcsönös lenne.. :D

Nehogy azt hidd,hogy ez csak rólam szól.

Úgy állítasz be, mintha valami zsarnok, önző kis izé lennék.

Az unalmasságról meg annyit, hogy nem tudom kinek lenne érdekes hogy a másik személy 5 percenként az írja, hogy "mondj valamit", mert nem vagyunk képesek semmi értelmesről beszélni.

Bár nem kértem, de azért köszönöm a tanácsodat. :D

2014. nov. 13. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! :D
2014. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
King Kong szolgálatra jelentkezik :)
2014. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem is ha gondolod!:)

16/L

2014. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!