Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan válthatnék baráti...

Hogyan válthatnék baráti társaságot?

Figyelt kérdés

Sokat változtam az utóbbi pár évben és valahogy nem találom a helyem az ismerőseim,barátaim között. Már nincs meg a közös érdeklődés, nem vagyunk egy hullámhosszon. A bizalom sincs már meg közöttünk igazából. Nem érzem jól magam így, valami másra lenne szükségem, úgy érzem váltanom kell, új embereket megismerni, más típusúakat.

26/N



2014. nov. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Általános dolgokon túl, bizony neked kell lépni. Letisztázni egy két dolgot, majd nekiindulni és keresni embereket, vagy társaságot. Én is itt járok, ha van kedved váltsunk eszmét.
2014. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nekem kell lépni, ez nem baj. Csak azt nem tudom merre és hogy. Én az életben szeretek ismerkedni, neten nem igazán, meg amúgy sztem akiket én "keresek" nem is töltik netes ismerkedéssel az időt. De így nehéz azért elindulni.
2014. nov. 19. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj egy privát üzenetet, kíváncsi lettem. De szerintem nem lesz nehéz így se. Szerencse hogy tudom.
2014. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem azért mert mélyebb lettél.

Kérdés hogy hová valósi vagy, itt neten lehet ismerkedni csak az van hogy elég nagy a világ.


Ha személyesen akarsz az jó de azt is csak kísérletezés útján lehet.


Milyen témák érdekelnek ?

2014. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok. Igazából olyan embereket keresek, akik nyitottak a spirituális dolgok felé. Nem baj, ha nem foglalkoznak ilyesmivel csak legalább ne legyenek elutasítóak. De az lenne a legjobb ha lennének olyan velem egykorú barátaim, akiket szintén érdekel és végre értené valaki miről beszélek. A mostani barátaim nem sokat fognak fel belőle és valaki hülyének is néz. Idősebbek között amúgy több ilyen embert is ismerek (30-40 évesek) és inkább velük töltöm az időm, de azért más egy ilyen idősebb barát. Szeretnék fiatalokat is megismerni akik hasonlóan gondolkoznak.
2014. nov. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!