Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki ignoral a tegnap...

Mindenki ignoral a tegnap este után?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik srác akit régebbről köszönő viszonyban ismerek (szinte mindennap mikor össze futottunk nagyon aranyos volt és feldobott sokszor) elhivott a haverjaival plázázni és igent mondtam mert gondoltam miért is ne de elég nehezen indult be a hangulat inkább csak elkezdtek flörtölni velem meg cukkolni és elég fáradt is voltam még kedvtelen aztán megismerkedtem a barataival jobban és nagyon jó fejek és hulyeskedtunk meg beszélgettünk de addig a srác aki meghívott épp kajaert ment vagyis nem is volt ott és akozben jött egy hivasom ezért elmentem a mosdóba és kicsit sokáig tartott (vagyis szerintük) legalább 15 perc volt (de elég fontos hívás volt :/) és addigra a srác aki meghívott elment mire visszaértem,a többiek azt mondták haza ment,eléggé elkeseredtem és menni is akartam de a többiek keresték a társaságom és végül maradtam egy kicsit és igazából szerintem egész jó este volt sokat nevettünk.


De ma mikor suliba mentem mindenki ignoralt,köszöntem nem koszontek vissza teljesen ignoráltak...

Beszéltem a sraccal aki meginvitált múltnap és aztmondta hogy mikor meghívott elég kedvtelenul oda nyögtem neki egy hát umm (grimaszolos fej) de én úgy emlékszem kicsit először vonakodva de igent mondtam.


Később amikor összefutottunk megkerdeztem hogy most akkor nem kedvel vagy meggyűlölt e de erre mosolygósan és ara

nyosan aztmondta hogy persze hogy kedvel.


De most akkor mivan? Nem értem miért ignoralt mindenki rajta kívül


Én rontottam el?



2014. nov. 21. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
én sem bírom elviselni az ilyen helyzeteket. nem értem mi történik, és nem is mondjék meg... most akkor hogyan javítsam ki a hibámat? :o ha volt egyáltalán...
2014. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!