Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot adjak a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok túl kreatív gondolkodású ember, nem tudom mit vegye a legjobb barátomnak. 19 éves fiú, jó tanuló egyetemista srác. De fogalmam sincs mit adjak neki :(
2014. dec. 7. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Hát ez igazából szerintem attól is függ milyen a személyisége, de azért itt van pár ötlet: 1.egyedi tollkészlet, valamilyen jó márkájú (bár ennek nem mindenki örül, csak ha ő olyan típus és ezt inkább idősebbeknek) 2.talán óra 3. valami ami neki lehet fontos, ami kapcsolódik a közös élményeitekhez, 4. ha szeret olvasni, esetleg könyv, 5. ha inkább bulizós fajta vagy nagyon szeret egy együttest akkor akár egy koncertjegy vagy valami ilyesmi amire együtt elmentek, vagy valami apróság amit ő szeret vagy éppen valami nagyobb, ha ő olyan. 6. ha esetleg sportrajongó akkor valami olyan emléktárgy, pl. különleges focilabda, aláírt teniszlabda de ez csak pár dolog 7. ha nagyon szeret egy filmet vagy sorozatot akkor abból valamilyen limitált kiadás vagy bővített vagy ilyesmi ami neki még nincs meg. 8. Lehet valami olyan is amiről eszébe jut valami és megnevetteti vagy valamilyen humoros témájú dolog. És bocsi, ha esetleg unalmasakat írtam, nekem ezek ugrottak be. :)
2014. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!