Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A suliban névhúzos volt és én pont a legjobb barátnőmet húztam ki.:) Mit vegyek neki 1500ft értékbe és hol? Holnap elmegyek az Aréna Plázába ott lesz valami ajándékbolt?? Ja és ez hátha segít írok róla: Barnahaj,barna szem,csöndes lány és több mint 8éve ismerem..de csak 2 éve vagyunk nagyon jóba..Na ötlet?? (jövőhét péntekre kell) 15/L (barátnőm 15/L)

2014. dec. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

És most gondolkozz el rajta, mi lenne megtudná, hogy más választotta ki neki az ajándékot amit kap? És te mit éreznél ha ugyan ez történne meg veled?


Mindegy mi az, nem nagy esemény inkább valami emléknek valót adjál neki amiről eszébe juthatsz, valami kis 'mütyürt' az bőven elég. Nem mintha 1500ft-ból többet ki lehetne hozni karácsonyidején :D


Sok sikert

2014. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam hogy egy tavalyi közös képunket kinyomtattatom fotóssal és azt..de az még kevés..meg veszek hozzá 2 tábla csokit és még mit ajánlotok??
2014. dec. 13. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó, hogy az én barátnőm ismer annyira, hogy magától tudja, minek is örülnék...
2014. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És ha a képet bekereteztetnéd és a keretet is kidekorálnád mondjuk karácsonyi matricákkal/díszekkel? Akkor ha ránéz mindig Te és a karácsony fog eszébe jutni:)
2014. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) ma megyek a fotóshoz és megcsináltatom.:9 vettem hozzá 2tábla csokit egy szép bögrét,meg egy plüssállato ja meg a kép.:)
2014. dec. 15. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!