Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet ilyenkor tenni? Van...

Mit lehet ilyenkor tenni? Van egy barátnőm, akit nem szeretnek a barátaim, ismerőseim.

Figyelt kérdés

Elég más stílusú, mint én, de kedves, jószívű. Viszont mindenki piszkál, hogy minek találkozom vele, mert annyira mások vagyunk. Felnőttek vagyunk, nem kis tinik, ezért sem értem, hogy miért viselkednek így.

Nekem ez nagyon rossz, mert én őt is szeretem. Nem tudom, mit tegyek. A legrosszabb, hogy már állandóan piszkálnak, beszólogatnak, szinte már lenéznek, hogy vele (is) barátkozom. De ha nekem semmi bajom vele, akkor ez miért baj? Most már ott tartunk, hogy van vele találkozom és akkor mindenki utál. Ez olyan gonoszság. Én sem szólok bele, hogy ők még kivel barátkoznak, pedig én sem bírom minden ismerősöm minden ismerősét, de megtartom magamnak és ha egy társaságban vagyunk, akkor is tudok normálisan viselkedni.


2014. dec. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
"Felnőttek", ez kb. ilyen 14 éves szintű probléma, értelmes felnőtt ember nem avval foglalkozik, hogy kivel barátkozik még a másik és azt utálni kell.
2014. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előzővel értek egyet.

Volt egy nagyon jó barátnőm, akivel szintén így jártam régebben. Persze az is úgy 10 éve volt. A többek nagyon szekáltak a barátnőm etnikai hovatartozása miatt, később a szüleim is ellenezték, ami addig folytatódott, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot.

Ha találkozunk az utcán azóta is köszönünk egymásnak, de beszélgetni már szinte sohasem szoktunk.

Én nagyon megbántam. Olyan "barátok" támadtak akkor miatta, akik otthagynak bármikor ha baj van. Ha téged is támadnak, akkor el kellene gondolkoznod, hogy biztos igaz barátok-e. Egy igaz barátság az egész életeden át kísérhet. Ha ez a barátnő az (ami még nem derült ki), ne veszítsd el hülye mutogatások miatt.

2014. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én sem értem, hogy felnőtt emberek, miért ilyenek. Természetesen elgondolkodtam rajta, hogy mennyire barátok.

Egyébként ebben az esetben is szerintem az az "ok", mint a 2. válaszolónál. A barátnőm roma. De engem ez sose érdekelt. Mindenféle emberek vannak mindenhol. Nem ez alapján ítélek meg valakit. Én biztosan nem fogom vele megszakítani a kapcsolatot a többi barát (?) miatt. Volt már olyan, hogy csak ő volt mellettem, amikor szükségem volt valakire.

Igazából az a rossz, hogy a párom is sokszor ellene van. Vele meg nyilván nem fogok összeveszni ezért :)

2014. dec. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!