Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ötletek, hogy mit vegyek...

Ötletek, hogy mit vegyek legjobb barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
16 éves, hobbiszerűen focizik, szeret xboxozni. Nem szeretnék neki ilyen képes dolgokat pl. bögre vagy stb. Mindenféle ötletet várok, de kb 2000 ft-om van rá, ami nem sok.

2014. dec. 16. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Így látatlanban mondjuk a kedvenc xbox-os játékával kapcsolatos mütyürt vagy ha fociban van kedvenc csapata, azzal kapcsolatban valamit.


Nem tudom milyen régóta vagytok együtt, ha már egy ideje, akkor egy közös képeteket mondjuk berakhatod egy szép keretbe és azt.


Ennyit tudok mondani abból az infóból, amennyit leírtál.

2014. dec. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a közös képes dolgok csak a nőknek okoznak lelki kielégülést. Nekem herótom van tőlük, szerencsére ezt tudja a nejem is így nem kell kényszeredett mosollyal álörülni az ajándékomnak.

Én speciel azt sem tudom favorizálni, hogy a hobbijával kapcsolatban ajándékozzunk valakit, hacsak az ajándékozottnak nincs az ajándékról konkrét elképzelése. Én a hobbimhoz hagy vegyem már azt, amit tudom, hogy szeretnék.

Én kedves ajándéknak tartanék mondjuk sapkát, sálat, már, ha hord ilyesmit. Esetleg kedvenc focicsapat relikviát, mert azzal nem lehet mellélőni, mint hobbihoz tartozó ajándékkal. Mondjuk, ha nem tudod mi a kedvenc csapata akkor nem egyszerű.

Esetleg egyedi mobiltok (nem közös fotós...).

Én könyveknek is feltétel nélkül tudok örülni, nálam azzal sem tudnak mellélőni, mert ilyen téren felettébb érdeklődő vagyok.

Hirtelen ennyi jutott eszembe...

2014. dec. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal, nekem is a focicsapatos dolog jutott eszembe elsőre, mondjuk egy szurkolói sál, a kedvenc csapata színeiben.
2014. dec. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy? Vedd meg neki az Aranycsapatról szóló dvd-t. De az lehet, hogy több, mint 2000,- Ft, bár nem hiszem, hogy többel.
2014. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jav.: hogy sokkal többel.
2014. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!