Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jelent valamit?

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Kiraktam fb-n direkt, egy "hamis barátságos képet" erre az álitólagos legjobb barátnőm is rakott ki hasonlót. Vajon ez az ő nézőpontja? Minden ott kezdődött, hogy ha rá írtam biztos azért van mert akarok tőle kérni valamit, vagy akarok vele menni ki....

Igen - megkértem, hogy jöjjön el a barátomnak ajándékot venni - NEM JÖTT EL

Igen - megkértem jöjjön ki velem (1 éve így megy) KI SE JÖN

De csak mióta netes kapcsolatja van . Én vagyok a gonosz?

Ha én sírtam csak fbn írt félóránként 1-2 szót....

Ha ő sírt én már a háza előtt voltam.

Ha neki bármi baja volt, én ott voltam, bevédtem bárhol bármikor .... eközben ő ? Még annyit se tesz meg, hogy kijöjjön ? Rám írjon ?

Most igazából én azért nem írok neki, mert ha vigasztalást kérek a kapcsolatom miatt, hogy nyugodjak meg ne dramatizáljam túl, egyből elkezdi lehordani a barátomat.. ha ő panaszkodott egyből mentem elé, egyből vigasztaltam, egy rossz szót nem mondtam a párjára.

Csak én véltem olyan nagy barátságnak ezt?



2014. dec. 16. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed azt,hogy ez egy nagy baratsag. Kihasznal a baratod. Hagy,bizosan jobbat erdemelsz
2014. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!