Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó ötlet? (többi...

Szerintetek jó ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok már egy ideje, de még nem mondtam el neki. 28-án találkozunk és arra gondoltam, hogy odaadok neki egy borítékot, amibe leírom, hogy mit érzek és egy verset is írok neki. És megkérem, hogy csak január 1-én nyissa ki. Szerintetek bevállhat?

2014. dec. 24. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább mondd el neki személyesen.. ha elvélben üzengetsz neki, miközben élőben találkoztok, még nem fog komolyan venni. A vers jó ötlet.
2014. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor csináld, ha azt érzed, hogy ő is érdeklődik irántad.


Nőként mondom, a kéretlen hódolókat senki nem látja szívesen, és ettől nem fog beléd szeretni, ha előtte nem vonzódott hozzád.

2014. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg növessz tököt, és próbáld meg személyesen. Ha arra nem vagy képes, hogy megbeszéld vele, akkor mégis mit várjon a kapcsolattól? A vers aranyos dolog, de ne ezzel helyettesítsd a kommunikációt...
2014. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az van hogy azon a találkozón sok minden eldőlhet, és ha nem a viszonzott érzelmek felé halad a kapcsolat akkor nevetségessé is válhatsz a verseddel.


Jó kis romantikus lélek lehetsz de ha reálisan nézzük a dolgokat -még ha minden jól is alakul- akkor is csak azt teszed hogy a lány kezébe helyezed a kapcsolatotokat.

Tehát te szerelmes vagy belé és döntse el ő hogy mi legyen.

Hát szerintem ez nem valami nagy ötlet.


A lány fel akar nézni a fiúra és ő kéne hogy reménykedjen abban hogy te úgy döntesz hogy jársz vele.

Te viszont pont az ellenkezőjét csinálod.


Én is írtam egyszer egy szerelmes levelet egy lánynak még valamikor régen általánosban. Gondolom hogy közömbös arccal dobta be a kukába mert nem lett belőle semmi.


Nem mondom hogy ez így nem jöhet össze de a helyedben nem reménykednék abban hogy a lány ettől szerelmes lesz.

2014. dec. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az , hogy be fog e válni arra semmi garancia nincs.Viszont abban semmi rosszat nem látok, hogy ha személyesen nem mered kifejezni az érzésedet, akkor ezt levélben teszed meg, a verssel sincs semmi probléma. Még mindig jobb ha levélben fejezed ki az érzéseidet , mint sehogy.Nagyon sokan se személyesen se levélben nem merik kifejezni az érzéseiket. Én magam nem kérném arra , hogy csak január 1-én nyissa ki.Legfeljebb azt mondanám neki majd csak akkor ha hazaér.Illetve bennem van egy olyan , hogy ha nem érezném , hogy valamennyire kölcsönös ez az érzés, akkor lehet , hogy még várnék vele, mármint az érzelem kifejezéssel.A találkozások ismerkedés attól még természetesen mehet.Nem tudni , hogy hányszor találkoztatok már, mennyire ismeritek egymást.Szerintem az ismerkedés elején nem biztos , hogy szerencsés kifejezni a mélyebb érzéseket.Ilyenkor azért el is lehet ijeszteni a másikat.Holott egy mélyebb megismerés során olyanból is előjöhetnek az érzések akiben még az ismerkedés elején nem nagyon nyilvánulnak meg.No persze erre sincs garancia. Sok sikert!.:)
2014. dec. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! már elmondtam neki és kiderült, hogy ő is ugyanazt érzi. el se hitte, hogy vele történik :)
2014. dec. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!