Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm és együtt szoktunk mindent megbeszélni ha baj van.Az utóbbi időben azonban teljesen felfordult az életem.Kiderült,hogy az egyik biszex.Ne ítéljetek,nem vagyok olyan aki ezek után hátat fordít,dehogyis! Normálisan viselkedtem és ugyanúgy barátkoztunk mint előtte.Egy ideig ment minden ahogy szokott de az utóbbi hétben rengeteg jelet kaptam tőle.Volt már olyan,hogy simogatta a derekam,combom.Vagy csak beletúrt a hajamba és mosolygott rám.Ez....ugy-e nem...

Azelött még sohasem viselkededt így.Most meg azon kapok észbe,hogy meg akarja fogni a kezem,magához húz meg stb.Egyre érthetöbb jelzések! De én nem vagyok biszex ,kicsit sem vonzódom a lányokhoz,nem is tudnék.Mit csináljak? Próbáltam jelezni neki,hogy " bocsi,de ez nem fog menni" de rám se hederít.És egyre nyomul.A másik barátnömre is nyomult!!!! Csak nála max.annyi volt,hogy simogatta a karját vagy stb. Mit tegyek/ tegyünk?? Bevagyunk pánikolva (főleg én) ! Neki ténleg ilyen a barátságunk? Képes tönkretenni azt és piszok módon nyomulni a barátaira....Most mi lesz? Tanácsaitokat köszönöm!



2014. dec. 24. 09:05
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Tedd azt, amit hasonló esetben egy fiú barátoddal is tennél. Mondd el neki, hogy számodra a barátságotok fontosabb annál, minthogy ilyen dologgal tönkretegyétek, egyszerűbben mondva tedd fel neki az ilyenkor szokásos kérdést: "Nem lehetnénk inkább barátok?"
2014. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem pánikolni kell, hanem finoman eltolni, hogy ne haragudj, engem a nők nem érdekelnel, tartsd ezt tiszteletben és légyszíves ezt ne csináld.
2014. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ha ebből sem ért, akkor meg elkerülni.
2014. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek és remélem igazatok lesz!
2014. dec. 24. 13:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!