Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti mit vettetek/veszte...

Lányok, ti mit vettetek/vesztek a BFF-eteknek karácsonyra? SOS!

Figyelt kérdés

Azt beszéltük a barátnőmmel, hogy Januárban ajándékozunk és nem tudom, hogy mit vegyek neki...

Esetleg tudtok olyan oldalakat, amiről barátnőknek jó ajándékokat lehet rendelni és megérkezik Januárra???

Előre is köszi!



2014. dec. 28. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi az a BFF?
2014. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Best Friends Forever
2014. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lécci küldjetek ötleteket, mert nagyon sürgős!!!
2014. dec. 28. 10:24
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nos ha best friend akkor tudodnod kéne mi kell neki. Ezt más ötetéből sosem fogod megtudni, szóval itt már náltok kis önámítás van... Egyébként nekiadtam a régi digitális rajztáblámat.
2014. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

4# Úgy tudom bunkó dolog használt holmit adni ilyenkor.

Mondjuk vehetsz neki egy szép telefontokot.

2014. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha legjobb barátnőd akkor tudnod kéne tényleg hogy mit adj neki. A sablon vacakoknak sok értelme nincs, vegyél/csinálj valami személyeset.
2014. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves ötös, a használt dolog ajándékozása nem önmagában bunkó dolog. A legjobb barátnő meg értékeli, hiszen a barátság egy olyan kapcsolat, ahol nem a külsőségek számítanak. Én is adtam, és kaptam is használt tárgyat. És tudtam, hogy aki adta, az szívvel-lélekkel örömet akart szerezni nekem.
2014. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy tudom, hogy mit szeretne vagy minek örülne, de nem tudom, hogy hol lehet olcsón beszerezni. Valaki írta a telefontokot, annak is örülne, de iphone 6-ja van és nem igazán árulnak az ilyen telefonokhoz tokot.

Azt tudom, hogy valami smink cuccnak örülne, de viszont azt nem tudom, hogy pl.:rúzsnak, szempillaspirálnak stb.

Arra voltam kíváncsi, hogy mások mit adnak karácsonykor a barátnőiknek és abból merítenék ötletet.

Nemsokára elmegyek a dm-be és ott nézek neki dezodort, vaxot, amit tudom, hogy nagyon szeret, meg alapozót, ilyesmiket.

Szerintetek ez jó ötlet?

Próbáltam keresni olcsón BFF-es nyakláncot, amiből mindkettőnknek lehetne egy, de nem találtam olcsón.

Köszönöm az eddigi válaszokat és várok még többet is!

2014. dec. 28. 12:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Tusfürdő, testápoló dmben rengeteg van, kiváló illatokban! Képkeret benne a képetekkel! Sminkcucc is teljesen jó, valami szép karácsonyi ajándéktasakot válassz! Gyertya illatgyertya stb... remélem segítettem :)
2014. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Például ha kaptál olyan karácsonyi ajándékot amivel mellélőttek ha úgy gondolod tetszene/örülne neki,add neki azt,így nem adsz neki használt ajándékot és ingyen meg is van. Ilyen például sampon,tusfürdő stb.
2014. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!