Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátomnak szilveszter...

Egy barátomnak szilveszter éjfél után írtam egy sms-t, de nem válaszol rá, szarul esik. Írjak neki, hogy hát mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha leszar téged, akkor miért erőlteted?
2015. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igaz...
2015. jan. 2. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért várj még, esetleg kérdezz rá! Sok oka lehet.Százszámra kapta a köszöntőket, átsiklott a figyelme fölötte, gondolta, ennyi köszöntő sms-t nem kell megválaszolni, lemerült a telefonja, elhagyta...Azért sok oka lehet.Lehet, meg sem kapta. Jobb tisztázni, mielőtt "temeted" magadban.
2015. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha feltétel nélkül(!) szeretünk valakit, akkor ott elvárásnak nincs helye. Ez pedig elvárás, ez negatív energia.

Egyébként sok oka van, ahogy más is írta.

Ha nincs okod rosszat gondolni, akkor nem is kell.

Erre egy aranyos sztori, remélem érted a hasonlóságot:


- Nézzék! Közöttünk a különböző felfogás a különbség. Ha az én órámon két gyerek hangosan felröhög, én örülök, hogy jól érzik magukat. Maguk pedig azt gondolják, hogy fegyelmezetlenek. Ez a nagy különbség.

- Honnét tudom, hogy nem rajtam nevetnek?

- Kérem szépen, a paranoiát nem az iskolában kell gyógyítani, hanem az elmeosztályon.

Popper Péter

2015. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy szegény macskajajtól fetreng...?
2015. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már másodika van, csak nem másnapos... Nem várom el, csak jól esne...
2015. jan. 2. 15:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs pénz a telóján.
2015. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam,hogy nincs pénz a kártyáján.
2015. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel, írj rá, stb. Szilveszter éjfélkor lehet bulizott és elfelejtett válaszolni, vagy elkerülte a figyelmét. Már nem is emlékszik, hogy írtál volna neki.

Vagy nincs pénz a telóján, vagy nem kapta meg az smst.

2015. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyerekek van a világon már Facebook, email meg vezetékes telefon is, ha valaki olyan nagyon kapcsolatba akar lépni a másikkal, simán megoldhatja.
2015. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!