Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt lányok, akik...

Vannak itt lányok, akik Szlovákiából szeretnének ismerkedni? 20/F, Párkány

Figyelt kérdés
Írhattok Érsekújvár, Komárom és Párkány környékéről is :) És nem vagyok csúnya, csak gondoltam kipróbálom itt is :) :)

2015. jan. 3. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kerültél te oda? :D (Bocsi, csak az a fránya kiváncsiság... x))
2015. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld ide születtem -.-
2015. jan. 3. 10:24
 3/9 anonim válasza:
93%
2015. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(Ro-ban rosszabb a helyzet... mégis a felvidéki magyarokat hajlamosak sokan "csodabogárnak" nézni...)
2015. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Erdelyi magyarokkal sokkal tobbet foglalkozik a kozteve, mint a felvidekiekkel (szlovakiai magyarokrol alig esik szo). Lehet ebbol is adodig az hogy sok magyarorszagi egybol totnak nevez, ha kiderul hogy szlovakiaban szulettem.
2015. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországra engedik évszázadok óta betelepíteni a svábokat. Azok sose akarnak magyar lelkületűek lenni. Nem kötelező másnak magyar lelkületűvé válni, de akkor itt élni se! Szól ez a svábok közül a bujtogató, alattomosaknak! Vajh' ki terjeszti a "höh, te tót vagy, te mocskos román vagy" -ot, többségében? Na kik?? Egyet lehet tippelni...


A sváb lenéz mindenki mást, sokszor a saját fajtáját is - tisztelet a kivételes sváboknak és egyéniségeknek (nem sok van).


Elsősorban a svábok nagy része bujtogatja egymás ellen a magyarokat. Ez az igazság. Jó szerepjátékosok a svábok, tisztelet a kivételeknek.


A habsburgok miatt utálnak minket a környékbeliek is, elhitették velük kb 100 évvel ezelőtt, hogy a magyarok miatt szenvednek, holott miattuk, a habsburgok miatt szenvedtek. Már csak pár megvesztegethető elem kellett, lehetőleg sváb, és irány Trianon... Ezért tartunk ott, ahol... Kijátsszák folyton az igaz magyarokat.


A germán uszít, ujjal mutogat magyarra, cigányra, mindegy neki, csak saját magáról terelje a gyanút, szorgalmassággal, képmutatással meg kibekkelik saját maguk lelepleződését, mármint a svábok. Még egyszer tisztelet a rendes sváboknak: akadnak rendesek is.


H o z z á t e s z e m :

NEM POLITIZÁLOK,

NEM VAGYOK NACIONALISTA, EGYSZERŰ MAGYAR EMBER VAGYOK,

NEM vagyok érintett, legalábbis magyar vagyok és ennyi. Se roma nem vagyok, se határon túli, se sváb, se zsidó nem vagyok. Egyszerű magyar vagyok, aki a saját országában kisebbségben van a rejtett német (kvázi) invázió miatt, a svábok meg cinikus, félrevezető dumájukkal leplezik mindennapos -pl a magyarok ellen elkövetett- bűneiket.


Szomorú. Ne csodálkozzunk, h Magyarországról így beszélnek sokan, még külföldön is. Ez svábföld sajnos már rég, legalábbis a Dunántúl az -bár elegen vannak ahhoz, h a neten át sajnos lejárassák a valódi magyar lelkületű embereket, hiszen németül már nem igazán, de magyarul beszélnek-, svábföld ez, és nem Magyarország.


Vissza Erdélyt?? Már Kis-Magyarországot rég elvették a svábok, mostanában egyéb etnikum is (igen a "zébetűsre" gondolok, tisztelt hallgatóság) csak tesz rá egy lapáttal,

de a lényegében a baj az osztrákokkal, és Németo-gal kezdődött réges-régen, pontosabban miattuk.


Aztán majd jön egy, vagy kettő ,vagy több, alap nélkül türköt mutatni ide. Azaz kezdi elölről. "Te mutogatsz ujjal, te vagy ilyen ,te te te". Magába sose néz a sváb. Fél önmagától.


Én se vagyok tökéletes, de legalább igazságosságra törekszem? És miért? kérem szépen, születési hibám - magyarnak születtem. Lók.u.kit se érdekel, ha mondjuk svédnek ,vagy orosznak, kenyainak születtem volna, engem az se izgatna, ha a lelkem ugyanolyan igazság szerető marad, mint az életem során. Nem vagyok nacionalista, bár persze kényelmes egyesek által ebbe kötni bele.


Az embert a saját hazájában nem hagyják békén a materialista germánok, aki meg nem kis hazánkban él, azt szerencsétlent meg áttolták a szűkített határon túlra, sajnos...


Tudjátok mit? Nem az a végszavam, hogy hajrá magyarok, hanem az:

HAJRÁ IGAZSÁGRA TÖREKVŐK! Mi is hibázunk olykor, de legalább nem rossz a szándékunk, hanem a jóért, az igazságért vagyunk itt. ÉS a legtöbb valódi magyaron ezt tapasztaltam.

De aki sváb, és kivételes jóindulatú, igazságszerető, együtt érzek velük is!


Nem a nemzet számít. A svábok többségének viszont sajnos igen... Szerep játékosként! Ha vallást alapít, azért, ha magyar állampolgárként születik, akkor magyar szerepjátékos, titkoltan germán lelkülettel.


Bárkit tisztelek, aki igazságra, jóra törekszik, legyen az német ember, vagy német származású, norvég, szerb, vagy ausztrál, argentin, török, dél-afrikai, ugandai. Mindegy. Jó ember legyen, és hagyjátok végre békén a hazugságok terjesztését a valódi magyarokról, vagy bárki másról, akik teszitek!


Mi a f.aszt tótozzátok le a felvidéki magyarokat?? Minek románozzátok le az erdélyi magyarokat, rossz szájízzel, pl svábok?? Karmát torlaszt önmagának, aki lusta gondolkodni, és erkölcse sincs.


Egyébként meg imádom a román és balkáni népzenét is ,meg a magyar népzenét is ,csak mellesleg hozzáteszem. Román és román között is van különbség.

2015. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azthiszem kicsit eltértünk az eredeti kérdésemtől :D :)
2015. jan. 7. 17:36
 8/9 anonim válasza:
Csak 14 vagyok :D és 30 percnyire lakom komáromtól Nagymegyer fele :)
2015. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
küldj képet privibe 19L
2015. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!