Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnek kulfoldon dolgozni,...

Szeretnek kulfoldon dolgozni, en amerikara gondoltam! Sok magyar van kint es nem hivatalosan! Ti, ha kint eltek hogy kezdtetek neki! Munkakozvetiton keresztul vagy egyenileg?

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyen megbizhato kozvetito irodat,ha van ilyen,segitsetek.Minden otletet,tanacsot elfogadok.Ki hol es mikent jutott ki?koszzzii elore is

2015. jan. 3. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a tipikus tini aki amerikába akar menni..
2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tini vagyok!Kritikan aluli kommentet nem kerek,egy tipikus magyartol!!
2015. jan. 3. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne az USA-ba menj, mert meg fogod bánni.

Nehéz kijutni, aztán ha kint vagy fél évet lehetsz.

Utána vagy ott maradsz örökre vagy hazajössz és többet nem mehetsz vissza.

Arról nem is beszélve, h egy átlagembernek, tehát mondjuk egy eladónak vagy egy takarítónak nincs sokkal jobb élete, mint itt.

Főleg, h megfognak a rendőrök akkor mehetsz haza, arról meg ne is beszéljünk, h mi van, ha baleset ér.

Akkor már inkább Németország vagy Ausztria.

2015. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,de privibe ment a kommi,szoval eltem kint nemetben,ki szerettem volna jutni usa-ba is.Nem tudom elkepzelni,hogyan is elnek kint masok,egesz csaladdal...minden nelkul,babyszitter,csaladoknal takaritokent.
2015. jan. 3. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nagyon én se látok rá, ezt kint élő ismerősöktől tudom.
2015. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!