Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudok könnyen barátokat...

Hogy tudok könnyen barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2 éve lakok külföldön ( anglia) vannak magyar és ottani barátaim is de az igazat megvalva max 1-2 van akivel úgy igazából jób vagyok. most vagyok 14 és szeretnék császkálni a haverokkal az utcán meg ilyenek... csak az a baj ,hogy nincs kivel.Külön iskola után programokra nem igazán járok mert még nem érzem ,hogy az idegen nyelvet teljesen el tudnám sajátítani.Kicsit visszahúzódó vagyok de ha valakivel jó barátságok kötök akkor igazából szerintem,jó barát vagyok.ha esetleg valaki olyan téved oda aki a a korosztlyomból való ( 13-16 fiú v lány mind1) és anglia dél-nyugati részén lakik akkor írjon nekim privátba ha szeretna barátkozni.

2015. jan. 7. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha kicsit odatennéd magad. Elhiszem, hogy nehéz egy más világban helyt állni és néha a legkönnyebbnek tűnő dolgok is elég nehéznek bizonyulnak. Valamilyen módon könnyíts a lelkeden és kezdj barátkozni olyanokkal, akik hozzád hasonlóak, esetleg kívül állok. Ezt azért mondom, mert szerintem ő velük könnyebb lenne szóba állni, elbeszélgetni. Ha már Angliában tanyázol, akkor illene megtanulnod az angol nyelvet, könnyű nyelv és többet érsz vele, mintha az amerikai angolt tanulnád.
2015. jan. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A suliba menj oda minden szimpi lányhoz/fiúhoz és kezdj el vele beszélgetni.:)
2015. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ,naggyábol már értem az angolt. van par barátom de az a történethez tartozik h magyarba se volt tul sok barátom szoval en nehezen találok olyan embert akivel komolyan tudnek baratkozni ... de köszi nektek a tippeket :)
2015. jan. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!