Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, ha nem tudom...

Mit tehetnék, ha nem tudom fogadni a barátom egy másik országból?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok lettünk, de találkozásunk után, nem sokkal már ment vissza az országába, mexikóba. Tartottuk a kapcsolatot facebookon. 2 napja rámírt, hogy itt van Sopronban. Viszont én messzebbi városban élek. Írta, hogy lejönne, hogy találkozzunk, viszont sajnos nálunk nem tudom fogadni. Hogy ne sértsem meg, vagy mit lehetne csinálni?
2015. jan. 13. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
kimaradt az elejéről: Tavaly nyáron ismertük meg egymást, mikor itt tanult cserediákként az országban.
2015. jan. 13. 13:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene a ti lakásotokba menni? Vagy te is fogadott téged az ő lakásában? Egyszerűen üljetek be valahova, bulizzatok esetleg. Kérd meg, hogy ő jöjjön a te városodba, esetleg foglalj neki egy olcsó szállást, vagy ha van olyan barátod aki tudná fogadni egy éjszakára, akkor kérd meg őt.
2015. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy fogadni? Nem mehet el hozzátok? Találkozhattok máshol is. Nem alhat nálatok? Azt is biztosan meg lehet oldani, most sem nálatok alszik :)

Egyébként amikor összebarátkoztatok, akkor hol találkoztatok? Akkor nem voltak ilyen gondok?

2015. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán találkozhattok máshol a városban, vagy leugorhatsz te is hozzá. Esetleg egy szállás sem túl drága 1-2 éjszakára.
2015. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!