Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jol tettem?

Szerintetek jol tettem?

Figyelt kérdés

Masik evfolyamtol altalaban mindig megszerezzuk a tori/kemia tz kerdeseit. Es mi megirtuk a torit es lefotoztam hogy megadhassam mas osztalyoknak is. Ezert cserebe mi megkaptuk egy masik osztalytol a kemiat. Kiraktam az osztaly csoportba hogy mindenkinek legyen meg ha mar egy osztaly vagyunk. De irt az egyik srac hogy nem kellett volna mindenkinek megadni csak egy bizonyos retegnek. En nem igy latom, hanem ugy hogy ha mar csalassal szerzunk jo jegyet akkor legalabb az egesz osztalyomnak ugyanannyi eselye legyen ra.

Szerintetek jo hogy megadtam mindenkinek, vagy csak a legkozelebbi barati koromnek kellett volna? Gimi 9.osztaly



2015. jan. 14. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is senkinek nem kellett volna. Ha meg már igen, akkor jól tetted, hogy mindenkinek megadtad
2015. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Max az lehet a gond, ha egy pocs felnyom téged és ott a bizonyíték facen, ha már megadod mindenkinek más módon tedd, hogy ne legyen nyoma.
2015. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr hibák. Face? Nyilván jó ha ott a bizonyíték ellened.

És szerintetek melyik tanár olyan ostoba, aki beveszi, hogy hirtelen mindenki megtáltosodott? Hosszú távon az lesz a vége, hogy külön dolgozatot kaptok mindenkitől, mert híre megy a dolognak. :D

2015. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!