Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem miért csinálja ezt?

Nem értem miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
a barátommal már több mint 3 hónapja együtt vagyunk és egyre több hülyeségen besértödik ő megthet bármit én meg semmit nem barátkozhatok fiúkal de ő beszélhet bármelyik lány ismerősével és még velük is akkar aludni és én vagyok a szemét ha megkérdezem hogy ez most mi már ??
2015. jan. 22. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert egy péló.
2015. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak egy vagy a ki tudja hány "barátnője" közül és rövid pórázon akar tartani, nehogy rájöjj az igazságra és így eggyel kevesebb "lyuka" legyen. Csúnya dolog ilyeneket mondani, de szerintem valami hasonló az igazság.

Én a helyedben nem tűrném el a hasonló dolgokat és szerintem te sem szeretnéd ezt tenni, a kérdésedből kiindulva.

Szerintem keress valakit, aki szeret, illetve viszont szeret, mert ez a csávó nem szeret téged, az fix.

2015. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!