Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?...

Létezik fiú-lány barátság? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Napról napra kezdek csalódni, rájönni arra, hogy ilyen nincs.. :( Utolsó időben sok személyt vesztettem el, aki számomra fontos volt. Aztán meg jöttek sorban az üzenetek, hogy ők többet szeretnének egy egyszerű barátságnál..köztük olyanok is, akikkel együtt töltöttem gyerekkoromat..Vélemények? Van vagy nincs fiú-lány barátság? :|

2015. febr. 2. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De van! 20 éve van egy jó barátom,soha semmi közünk nem volt egymáshoz.Ha nőbaja van hozzám fordul,ha nekem pasi bajom van,hozzá.
2015. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy örök kérdés marad.
2015. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létezik!
2015. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy.. :) ;)
2015. febr. 2. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fiú-lány barátság csak és kizárólag akkor van, ha a lány és a fiú is kölcsönösen csúnyának találja a másikat. Én például biztos hogy barátságnál nem akarnék soha többet egy olyan lánynál, aki nem tetszik, mert mondjuk kövér.


De az meg más, hogy ha tetszene egy lány, azzal nem barátkoznék sokáig, próbálnám azért a tudtára adni már a legelejétől, hogy nekem ő tetszik. Abból semmi jó nem származik, ha sokáig húzod, és a lány meg már tök közeli barátjának tart, és akkor mondjuk másfél év után előhúzod, hogy hú te amúgy nekem tetszel, és járjunk, vagy ha nem, akkor leléptem.


De amúgy sok barátom csinálja ezt, nagyon tetszik neki egy lány, és csak és kizárólag baráti alapon próbál közeledni, mert "nem akarja a kettőjük közötti barátságot megszakítani, mert az rossz lenne a lánynak". De aztán a srác pár hónapnál tovább úgysem bírja, elkezd nyomulni, a csaj teljesen meglepődik, visszautasítja, és akkor mindketten depressziósak lesznek. Ezért gondolom, hogy szerintem az én módszerem korrektebb, még akkor is, ha első olvasásra nem úgy tűnik.

2015. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg létezik:) És valóban csak annyi kell hozzá, hogy a lány ne legyen túl népszerű az ellenkező neműek között, vagy hogy a fiú legyen válogatós, és ne akarjon úton-útfélén összejönni bármelyik lánnyal, akivel jóban van. Vagy egyszerre a kettő, amit mondjuk személyesen tapasztaltam :D

18L

2015. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is az a legjobb megoldás.. a legelején elmmondani az igazat, nem pedig halogatni..csak így lehet elkerülni ezt a kellemetlen helyzetet.. :/ Köszi :)
2015. febr. 2. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Van igen, de gyakran átmegy szerelembe
2015. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Létezhet, de viszonylag csinos lányként ezt a 16-50 éves "fiúktól" ne várd el.
2015. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem hiszek benne.


Haverság az létezhet, de igazi komoly barátság, ahol mindent elmondanak egymásnak, megbíznak egymásban, és nagyon sok időt töltenek el kettesben... Nem hiszem.

2015. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!