Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » George Hickey ölte meg Kennedyt?

George Hickey ölte meg Kennedyt?

Figyelt kérdés
Megnéztem a JFK - döntő bizonyíték c. dokumentumfilmet, és habár ez tényleg nagy baromságnak tűnik első hallásra, ez az elmélet tud szerintem a legtöbb kérdésre válaszolni. Még most is hitetlenkedve gondolok erre, de nem tudom elfelejteni. Mi más magyarázná, hogy ennyire titkosítják az aktákat, és mi magyarázza a fejlövés bemeneti nyílásának méretét? Nektek mi a véleményetek?

2015. febr. 3. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Összeesküvés szegény Kennedy ellen


Egyszer végre a történelemben normális elnöke lehetett volna amerikának(azóta se volt és előtte se volt más értelmes elnök megválasztva) és hát ezért el kellett tüntetni

2015. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a FED-es elmélet nem bizonyítékon alapul. Az szerintem biztos, hogy Oswald magánakcióra vállalkozott, Ruby meg önbíráskodott.
2015. febr. 3. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál ott, úgyse fogod tudni biztosra mondani, fölösleges okoskodni róla.
2015. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Véleményeket kérdeztem, nem kéne kioktatni. Nem láttam nagyon erről az elméletről fórumot.
2015. febr. 4. 15:40
 5/11 anonim válasza:

Az én véleményem az,hogy pontosan tudják,ki,vagy kik adták le a megrendelést Kennedy likvidálására,és azt is tudják pontosan,kik hajtották végre a merényletet.

Oswald csak egy balfék bűnbak volt,az elnök megöléséhez köze se volt.A lövedékek iránya mutatja,hogy Oswald sehogy se lehetett az elkövető!

A gyanúm az,hogy mivel Kennedy ki akarta vonni a csapatokat Vietnamból,ez nem lett volna jó üzlet az amerikai fegyvergyárak tulajdonosainak!!Ha nincs háború,nincs megrendelés,nincs bevétel!Ha van háború,dől a lé...A CIA mint ma is,akkor is kapható volt mindenre a pénzért...

Nem hiába titkosították az aktákat!És amikor fel kéne oldani,szerintem meg fogják hosszabbítani a titkosítást mindaddig,amíg ez érdemben valami befolyásos embernek érdeke lesz!

2015. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha nem voltál ott, úgyse fogod tudni biztosra mondani, fölösleges okoskodni róla."


3as! Ha ott lett volna, akkor sem tudná biztosra. Sokan voltak ott, nagyon sokan… Amerikában nagyon el tudnak tűnni dolgok, ha akarnak…

2015. szept. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Légyszíí válaszoljatok mert tudni akaroooom!! Meghalok válaszok nélkül :'''(
2017. jún. 11. 00:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem csak egy balfék elnőköt akarnak akit lehet irànyitani és minden baromsàgban benne van egyszóval nem megfontolt mint pl Donald Trump!A megfontoltak és okosak nem kellenek még elnöknek sem mert azokat nem lehet befolyàsolni ês irànyitani !
2017. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az hogy ő ölte meg az egy dolog sztem az nem mindegy hogy ki adta le a parancsot!Ki volt az irànyitója!
2017. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszarás mennyire hisznek az emberek az összeesküvéselméletekben.
2017. jún. 11. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!