Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utálom az embereket. Valaki...

Utálom az embereket. Valaki gyogymodot rá?

Figyelt kérdés

Akárhányszor beèrek a suliba arra gondolok.. Nyugi 1,nappal kevesebb.. Nemrèg kerültem át új osztályba (10) .. Nem viselt meg mert ez az 5,ik sulim.. A lènyeg az hogy ez egy lazább osztály.. Minden városi nagykèpű swag yolo s minden a szar gyerek osztálytársam.. Akik azt hiszik hogy a város egy ranglètra ès ők vannak felűl.. Akkor ott vagyok èn.. Szèpnek tartom magam ès nem vagyok tömeggyártott Vans be járo mű cicababa..nem akarok megfelelni nekik s egyfolytába a negativitást èrzem.. Az osztályba 6 csaj van s 20 fiu.. Egy csajt se birnak.

A problèma viszont az hogy hiába kerülöm őket ugy is belèmkötnek. Hogy mi ez a rimmel..(nem festem magam max rimmel) Meg mi az hogy metált hallgatsz s ilyenek.. Ès a poèn az hogy van olyan csaj aki salapètába s gumicsizmába jön suliba akit nem szolnak meg.. S èn aki fihyel magára mindig kapok kritikát.. Nèha beszèlnek velem normálisan de az ritka .. Règebb tudtam kezelni de mostanába kezd felgyűlni hogy csak engem szivatnak .. Tanácsot esetleg valaki tud adni?


2015. febr. 4. 13:38
 1/9 tarnai ***** válasza:
türelem
2015. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fèl èven át volt minden nap 6-7,orát
2015. febr. 4. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy csajt se birnak"

Igen, általában ez a búzák ismérve:D

2015. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tarnai ***** válasza:
igaz, sok türelem
2015. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig elviselhetetlenek lesznek, idővel jobban visszafogják magukat, te pedig jobban megszokod. Valószínűleg te is elviselhetetlen vagy valakinek, ahogy én is. Én találtam pár olyan embert, akikkel kölcsönösen tolerálni tudjuk egymás dolgait, ez 19-20 éves korom között sikerült. Azóta jóval könnyebb a többieket kiszűrni. Egyébként a gimi túlélésére én a könyv+fülhallgató kombinációt használtam.
2015. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Zene be világ ki.. Best gyogyszer
2015. febr. 4. 14:11
 7/9 anonim válasza:
Én is végig mentem ezen anno a suliban. A tömeg gyártottaknak nem tetszett , hogy metált hallgatok, máshogy öltözök stb. 5 éve végeztem azóta szerintem romlott a helyzet. Egy ideig engem is zavart, hogy ok nélkül piszkáltak, de rájöttem, hogy annyit sem érdemelnek, hogy rájuk nézzek. Utolsó évben lett egy barátnőm akivel elvoltam, a többiekkel meg azt játszottam, hogy beszélték a hülyeséget és vagy végig hallgattam fapofával, vagy csak szimplán szó nélkül otthagytam őket. Bejött ez a stratégia mert idővel leesett nekik, hogy konkrétan lesz@rom őket, és békén hagytak. Mondjuk én elég durván antiszoc vagyok, a mai napig az emberek 90%-a irritál, de megtanultam nem foglalkozni velük. 22L
2015. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináld azt,amit az előzők leírtak:sz*rd le őket magasról!Ha valaki belédköt akkor menj el jó messzire.Vagy ha valaki próbál gúnyolni, nevess rajta,és ne sértődj meg,ne hagyd hogy elérjék a célukat,mert akkor rosszabb lesz.Látsz kívülről erősnek,határozottnak,a gyenkéket(testileg,lelkileg) szinte mindig megtalálják
2015. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*gyengéket
2015. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!