Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, ha nem szeretem...

Normális, ha nem szeretem mások barátait és nem szeretek barátkozni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már alig találkozunk, többnyire mert mindig a barátaival törődik. Én nem ismerem őket, mégis utálom őket szívemből. Ő mindig azzal jön, hogy szereznem kéne nekem is... De nem akarok! Nem érti, hogy taszítanak a körülöttem lévő emberek és soha sem voltam az a "pacsi, barátok vagyunk" személyiség.

Normális, ha így állok ehhez az egész barátkozó témához?


2015. febr. 6. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
taszitanak a körülötted lévő emberek és nem is kivánsz senkivel barátkozni>van ilyen,úgy hívják-antiszociális viselkedésforma.
2015. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem normális. De ne aggódj, így úgysem akar majd veled barátkozni senki.
2015. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Gyűlölök egyedül lenni, de nem is akarok azokkal az emberekkel akiket ismerek, mert tudom, hogy csak kihasználnának.

Ezért lennék antiszociális?

Nem bízom az emberekben, de ez nem jelenti, hogy nincs szükségem a társaságukra.

2015. febr. 6. 13:05
 4/13 anonim ***** válasza:
nem.
2015. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 legion ***** válasza:
Ha Magyarorszagon lennek most,egesz biztosan radirnek,hogy szeretnelek megismerni...
2015. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de az internetes ismerkedésbe nem hiszek annyira.
2015. febr. 6. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
ha se az internetes, se a real life ismerkedésben nem hiszel, akkor mégis hogy képzeled ezt? telepatikusan?
2015. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tény: az internetes ember igazából bári lehet... Ami meg a való életet jelenti nekem sok bajom van az új környezettel/emberekkel. Nem megyek oda hozzájuk szívesen, de ha muszáj velük beszélnem akkor elkezdek izzadni, ugyan ez van feleltetéseknél is. Egyszerüen nem bírom.
2015. febr. 6. 17:35
 9/13 legion ***** válasza:
Persze,azert irtam felteteles modban.De az Internet utan szokott jonni a telefon,meg a szemelyes talalka.Szoval nem szenvedheted az embereket...ha meg sportolsz is,es tudod,meg alkalmazod,mi az az individualitas te lehetsz a total package.
2015. febr. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézve a mai tinédzsereket, nekem sincs sok kedvem barátkozni.


17/L

2015. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!