Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam, a szüleimen kívül nincs senkim. A régi barátságok megszakadtak vagy csak nagyon ritkán beszélünk telefonon. Nincs kedvem egyedül kimenni a házból, nincs hobbim se. Nem vagyok képes semmit se csinálni egyedül. A haverokat próbáltam egyszer- kétszer hívni, de nem akartak velem találkozni. Nem tudom mihez kezdjek. Eddig volt egy kapcsolatom ami nemrég ért véget, az is mély sebeket hagyott bennem. Jó lenne egy barátnő akivel ezeket a problémákat megbeszélhetném, kimennénk kávézni vagy új élményeket gyűjteni. Mit tegyek, hogy elviselhetőbb legyen a magány? Egy erdélyi városban élek, itt annyi lehetőség sincsen. 23/L

2015. febr. 8. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Átlátom a helyzeted, és hidd el, ez nem csak azért van mert kisvárosban élsz. Én pesti vagyok, mégis egyedül mint a kisujjam, néha úgy érzem, szétmarcangol a magány. 22F
2015. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aries 2 ***** válasza:
Ezt az égető kínt én is mélyen átélem, hol jobban, hol kevésbé. Az utóbbi napokban igen erősen. Én egy békés megyei kisvárosban élek. Én is nagyon vágyok társra, barátokra, de hiába. Csak együttérezni tudok veled. Egy 38/L-es örökifjú.
2015. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Bárcsak tudnám a választ, pedig én se egy kisvárosban élek, ráadásul nekem még egy szorongás is nehezíti a barátkozást, párkapcsolat teremtés.... 23/F
2015. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!