Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondolnak rosszat az...

Miért gondolnak rosszat az emberek, ha két lány állandóan össze van bújva :?

Figyelt kérdés

Nem lehet szeretni a másikat ?

Csomó helyről azt hallani, hogy biztos leszbikusak vagyunk. Azért mert pl minden reggel a buszon egymáshoz bújva ölelkezünk, sokszor iskolában is egymáshoz bújunk, meg szinte mindenhol.

17/l mind ketten


2015. febr. 10. 12:40
 1/6 anonim válasza:
4%
Szerintem ez szexuális! :) Még, ha leszbikusok is lennétek, felizgatna.
2015. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Mert maradiak, két barát miért ne ölelkezhetne? Mikor még gimnazista voltam, nálunk is egymás ölében fetrengtek folyton a lányok a szünetekben.
2015. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Takacs Laszlo 15 válasza:
Nekem meg tetszik is,de ne zavartassatok magatokat,mert az emberek azt gondolnak amit akarnak,persze nem esik jol az ilyen negativ velemeny.
2015. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma már egyre kevésbé gondolunk erről rosszat, engem pl. még az sem zavarna, ha csajomnak mellettem lenne csaja.


Egyébként a nők alapból érzelmesebbek, náluk természetes az hogy egymást ölelgetik (na jó piásan néha mi férfiak is), vagy hogy egymással aludnak ( egészséges férfi már nem érez semmiféle késztetést sem arram hogy haverjával aludjon).


Azt sejtjük, hogy még magukat full heteronak érző csajok is ilyen együtt alvásokkor egymáshoz bújnak, de szerintem elég sokan ennél jobban is eljátszanak egymással.

2015. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mai világ nézete szerint akik összebújnak azok tuti szerelmesek :D



Én is legjobb barátnőmet megölelem.Vagy ha buszon,villamoson sincs úgy hely.Akkor egymás ölébe ülünk. Egyszer úgy aludtunk a 40 perces vonat úton,hogy össze bújtunk :)

Nem tudom ki mit gondolt vagy gondol ha minket meglát,de hogy csak legjobb barátnők azt biztos nem :D Meg egyszer barátnőm mondta vett egy új parfümöt szagoljam meg a nyakánál volt befújva,fékezett a busz én meg rádőltem,szerintem olyan hatása lehetett mintha neki álltam volna csókolgatni a nyakát :D


Engem ez annyira nem zavar én tudom,hogy nincs köztünk semmi.

2015. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeren a túl belsőséges kapcsolathoz átlagember már nem csak barátságot társít, hanem bizonyos fokú vonzódást is, ami simán benne lehet, csak nem tudatosul bennetek.
2015. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!