Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valakinek kedve barátkozni...

Van valakinek kedve barátkozni az interneten? 14 éves lány vagyok. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tudom, hogy ez egy kicsit szánalmas, hogy az interneten szerzek barátokat, de élőben iszonyatosan gátlásos vagyok.

Aki szeretne barátkozni, az írjon privát üzenetet.

Én egy 14 éves lány vagyok, eleinte kicsit visszahúzódó, de idővel nagyon megnyílok, és tényleg bármit megosztok. Vannak sötétebb titkaim, ha valakiben megbízom, akkor ezekről is mesélhetek. Szinte bármilyen témáról szeretek beszélgetni.

Igazából csak szeretnék beilleszkedni, olyan emberektől várok üzenetet, aki 13-14 között van, de nem baj, ha nem. Ha idősebb vagy, akkor talán még félénkebb vagyok, sajnos tényleg nem rendelkezem nagy önbizalommal. De ettől függetlenül 15-18 évesek is írhatnak.

Olyasvalakit keresek, akivel naponta csetelhetek Facebookon, Skype-on is beszélgetünk, illetve Ask.fm-en is kérdezgetünk egymástól. Tényleg igazi barátot keresek, akinek még éjfélkor is írhatok, sokszor tör rám amolyan "roham".

A külsőmet illetve nem vagyok szép egyáltalán, kicsit molett vagyok, és az arcom sem a legszebb. Csak olyan írjon, akit ez nem zavar.

Aki szívesen ismerkedne, az írjon, én bárkivel barátkozom minden feltétel nélkül.

Előre is köszönöm! :)



2015. febr. 15. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írj.:) 14/L
2015. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi az askod?

Elvégre ott különböző kérdésekre válaszolsz és így talán többet tudhatnánk meg rólad, a személyiségedről.

2015. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első: Rendben, írok mindjárt. :)

Második: Az eredeti askomat letöröltem, pedig hosszú, kifejtős válaszokat adtam, csak apukám rátalált, és ettől zavarba jöttem. Az új askom még teljesen üres, de amúgy: ask.fm/eternalchild7

2015. febr. 15. 19:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, hamarosan válaszolok, csak mennem kell hajat mosni, ne haragudj. :(
2015. febr. 15. 19:42
 5/15 Kocuska ***** válasza:

Hozzám bárki jöhet beszélni ^^

Nyugodtan írhatsz :)

2015. febr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz nyugodtan.(Hasonló személyiség vagyok)

f/16

2015. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha van pl askod írj nyugodtan Privibe meg amúgy is írhatsz
2015. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
irj nekem is :)
2015. ápr. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 vámpírnaplók6269 válasza:
nekem is írhatsz:)
2015. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz megadom a fb-om ;)
2015. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!