Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne valakinek kedve beszélge...

Lenne valakinek kedve beszélgetni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, és szükségem lenne végre egy normális barátra, akivel mindent meg lehet beszélni.

Sokat próbálkoztam, de az itteni barátságoknak hamar vége lett, máshol viszont nem tudok találni senkit, ezért tovább reménykedem, hátha.

Van még, aki így érez?


20/m/F



2015. febr. 20. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az a "terminátor" típus vagyok, akivel bármi is történik, mindig tovább lép. Egyébként én is egyedül vagyok, csak nem foglalkozom vele, és ebben az állapotban keresem a boldogságot. Megtaláltam. Egyébként pont emiatt mindenre nyitott vagyok. Az empátiát illetően vannak hiányosságaim, és a tartós egyedüllét miatt a kommunikációs képességeim lezüllöttek. Inkább az a típus vagyok, aki hallgatja az embereket, magamtól csak speciális esetekben tudok beszélni - szívesebben válaszolok kérdésekre.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem biztos, hogy én vagyok a megfelelő beszélgetőtárs, de ha gondolod, írhatsz. 17/L

2015. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem garantálom hogy jó társaság leszek, de egy próbát megér! Nekem is kevés barátom van (gyakorlatilag már nincs). Barátnőmmel szoktam csak beszélgetni, és a munkahelyemen. :)


22/F

2015. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meleg, de szívesen beszélgetek veled, ha normális vagy. Ha neked így megfelel, akkor írj. 19/F
2015. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze akad^^ Együttérzek.
2015. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia en ugyan ebben a cipoben vagyok,ram mindig szamithatsz.
2015. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ugyan így vagyok vele.. :/ 19L
2015. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha áll még a kérdés... Írj nyugodtan. :)

18/L

2015. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!