Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebook-on amikor az osztályt...

Facebook-on amikor az osztálytársaimnak írok chat-en pl. hogy megkérdezzem mit vettek mert nem voltam suliban, sokan miért nem válaszolnak? Pedig látom ahogy már megnézték az üzenetet, de válasz sehol. Ez engem rohadtul idegesít.

Figyelt kérdés

#iskola #osztálytárs #osztály #köcsög emberek
2015. febr. 22. 09:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Van valaki más is ezzel?
2015. febr. 22. 09:57
 2/7 anonim válasza:
100%
Mert nem akarnak visszaírni.
2015. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás: Te SE válaszolsz nekik ha kell valami!

Megkéred valamelyik csajt aki segítőkész vagy fiú.. minden osztályban szokott egy olyan minimum lenni! :)

2015. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van, egyszerűen lusták ahhoz, hogy 5 percet szánjanak a lecke átküldésére. Amint visszamész a suliba kérdezz rá, hogy miért nem küldte, pedig látta, biztosan zavarban lesznek. Legközelebb te se küldd a leckét.
2015. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát jah. A fiúk mindig lusták. Én is az vagyok tulajdonképpen, de azért elég nagy bunkóság hogy nem válaszolnak egy büdös kérdésre sem. Van egy legjobb barátom aki annyival különbözik tőlük hogy ő maga is szokott nekem írni, meghogy ő mindig válaszol mindenre. Pedig az osztálytársakkal se jövök ki rosszul. Csak szimplán lusták
2015. febr. 22. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
ritkán fordult velem elő ilyesmi,de nem bírok ilyen embereket,akik nem képesek a másikra szánni 5 percet...lusta,flegma,gyökerek, ennyi.
2015. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jaj ez velem is volt így,rohadt idegesítő.Később megkérdeztem ,de miért nem írsz vissza ,azt kaptam vissza,hogy csak lusta voltam.
2015. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!