Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nincs kivel...

Mit tegyek, ha nincs kivel buliznom Pécsett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves egyetemista lány vagyok, Pécsen szeretnék bulizni vagy eltölteni valamivel a szabadidőmet, de jelenlegi barátaim nem éppen bulizósok. Hozzám hasonló lányt keresnék csakis barátilag, nem kapcsolatra!:)

2015. febr. 27. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Menny egyedül, majd ott össze ismerkedsz valakivel.
2015. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lány létemre biztos nem mennék egyedül bulizni. Oké,hogy megismerkedhetsz másokkal is.De azért egy kicsit veszélyes is. Én egy régi lány ismerőssel meg neki két haverjával mentem,de annyiszor kijártak cigizni,sokszor nem mentem velük akkor ott maradtam táncolni. Aztán két csajszival elkezdtünk táncolni,énekelni.Ha tudunk volna beszélgetni akkor jó lett volna,de túl hangos volt a zene. Szóval azért lehet ott ismerkedni.De totál egyedül nem mentem volna.Volt mikor annyira ránk jöttek a férfiak,hogy ha nincs ott a két fiú haver kicsit gázban lettünk volna.
2015. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen. gondoltam rá, hogy egyedül menjek, de azért ugy nem szeretnék...:/
2015. febr. 27. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!