Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ti mit szólnátok...

Lányok! Ti mit szólnátok ahhoz, ha egy barátnőtök homlokon puszilna titeket?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, az alábbi a helyzet:

Történt valami, vigasztalhatatlanul zokogsz, ám a legjobb barátnőd mégis megpróbál jobb kedvre deríteni. Könnyezve, szipogva elmeséled neki, mi történt, megölel, fogja a kezed, érezteti veled, hogy ott van neked és számíthatsz rá. Miközben reménytelenül el vagy keseredve, homlokon puszil, s folytatja a vigasztalást, teljesen természetesnek véve az iménti dolgot.


Ti erre hogyan reagálnátok? Zavarna titeket, gondolnátok valami vonzalmi dolgot a háttérbe? Fordult már veletek elő ilyen?

Ha lehetséges, kort is kérnék.

Köszönöm!



2015. febr. 27. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Miben más ez, mint az arca adott puszi? Csak vigasztalni akart, szerintem felesleges ebbe belemagyarázni leszbikus vágyakat.
2015. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21L voltam.
2015. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést...
2015. febr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit.

Mit kéne szólni?


Többet látsz a dologba mint ami van.


Velem az is előfordult,hogy elköszönésnél véletlen szájon pusziltuk egymást 2x egymás után,de hogy hogy fogalmam sincsen :D Ebbe se láttam bele többet mint ami.


Ha ismered a barátnődet akkor gondolom tisztában vagy vele,hogy milyen a barátságotok. Sőt szoros barátságban a puszilkodás,ölelkezés normális dolog!



22/L

2015. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Álj álj álj!

A kérdése az volt hogy ti mit reagálnátok rá. Egy szóval sem kértem, hogy szóljatok le, mint ahogy azt sem említettem, hogy történt velem ilyesmi, ugyanis nem történt, más okok miatt kérdezem.

2015. febr. 28. 17:05
 6/7 anonim válasza:

Nem olyan válaszok érkeztek amikben reménykedtél,van ilyen fogadd el.Ha magadnak válaszolnál biztosan elégedett lennél a válasszal.

Szerintem megtörtént veled és abban reménykedtél,hogy a barátnőd talán leszbikus módon vonzódik hozzád,azt remélted,hogy a válaszok is ezen hitedben erősítenek meg.

2015. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mélyen tisztelt 6. válaszoló!

Általában nyugodt egyén vagyok, akit nehéz felidegesíteni vagy kihozni a sodrából, de ezúttal neked most sikerült. S mint már említettem, nem történt velem ilyesmi, hanem pont fordítva esett meg a szituáció egy olyan személlyel, aki kissé másképp reagál hasonló helyzetekre mint én. Remélem, most boldog vagy, hogy tudhatod.

Viszont hogy ennyi hülyegyereket egy oldalon! Nemhogy a kérdést nem értitek, még oltogattok is. Ezt ˝szebb˝ szavakkal helyettesítsétek be magatoknak kedvedek szerint, mivel jelenleg nem volt kedvem kockáztatni egy moderátorral folytatott vitát.

2015. febr. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!