Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért "takargatja" mindig...

Miért "takargatja" mindig magát a legjobb barátom (fiú-lány) mikor ott vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv!

A legjobb barátom egy lány, mindketten 18 évesek vagyunk. Nagyon közel áll hozzám, szinte testvéreknek tartjuk egymást, semmi egyéb célom nincs a kapcsolatunkkal (sem érzéki sem párkapcsolati). Azt vettem észre, hogy mikor közös programunk van, akkor egészen máshogy öltözködik. Most volt például egy háromnapos rendezvény, ahol ő diákmunkásként volt kint. Megbeszéltük, hogy az első nap kimegyek vele, de a másik két napon nem érek rá. Nos, nem szoktam különösebben megnézegetni magamnak, mivel szerintem gyönyörű és nem akarok barát felé vágyakat kelteni magamban, de feltűnt, hogy valami laza farmerba van, dereka köré pulcsi tekrve, így mindent kitakar. Erre a második és a harmadik napon is azt látom a képekből amiket küldött, hogy streccsgatya/cicanaci, kivágott/feszülős felső, stb...De sokszor vettem már ezt észre, ez nem az első eset.

Szerintetek? Lányok, ti miért csinálnátok ilyet, mit jelentene? Most nem az én esetem konkrétan, hanem általánosan a jelenség.



2015. febr. 28. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd már meg a második és harmadik napi képeket! :D


Én még nem igazán vettem észre ilyen jelenséget. Persze az igaz, hogy ha egy barátom(ellenkező nemű) valami randira megy sokkal szexisebben öltözik mint amikor csak kávézni elmegyünk. Nálam is így van, hogy egy mozira, kávéra, beszélgetésre nem öltözök ki úgy mint ha randizni megyek.

2015. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Szabadabban r.!banckodik, ha nincs ott egy ismerős a közelében. Mint amikor a normálisnak mondható nők egy külföldi nyaraláson megvesznek és összevissza izélnek bárkivel. Előtted talán nem akarja kimutatni, hogy hajtja a vére, de aki civanadrágban és szűk, kivágott felsőben megy DOLGOZNI, az bizony a jövendőbeli szakmájára gyakorolgat, ami nem szellemi munka lesz..
2015. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A megfejtés az én szemszögemből:

A; Mivel néha-néha megdícsérem az alakját, a külsejét, cáfolom, ha kövérnek titulálja magát, ezért azt hiheti, hogy én annyira megtbámulom, csak az alakja miatt bírom, le akarom fektetni, akrámi, értitek...Viszont neki nincsenek ilyen céljai, ezért nehezíti az esélyemet, reméli, hogy ha tényleg csak az a célom, akkor így lekopok.

B; Neki fontos a barátságunk és ismeri az általános férfi jellemet, ezért elővigyázatos, igyekszik elkerülni minden figyelemfelkeltést.

C; Valaki más tetszik neki, neki imponál, de ha ott vagyok, akkor nem szeretne rossz benyomást kelteni, ezért öltözik másképpen.

D; Csak beképzelem magamnak, és nincs is semmi valóságalapja.

2015. febr. 28. 18:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Cicanacit és kivágást ne olyan nagyin brutál értelemben képzeljétek el, alapból én nagyon csendes, szerény, normális, visszahúzódó lánynak ismerem. Csak a többihez viszonyítva kirívó.
2015. febr. 28. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Melletted nem kell csinosnak lennie, viszont ha másokkal van összekapja magát. Biztos magányos és be akar pasizni, és azért teszi ki amije van, hogy felhívja a fiúk figyelmét.


Nem lehet, hogy neked tetszik és zavar, hogy ha veled van akkor slamposabban öltözik? :)

2015. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy előtted nem akar tetszelegni,mert minek? barátok vagytok.

De ha nem vagy ott akkor tetszeleghet bárkinek.


Attól is félhet,ha jobban öltözködik akkor te úgy fogsz rá nézni mint egy nőre és nem mint barátra.


Nem tudom kicsit hasonló szitu.

Volt még áltiba egy oszt.társam jó barátok voltunk ő is fiú volt én lány.Nem akartunk egymástól semmit.Ritka szar ízlésem volt 10-en évesen öltözködésileg na mind1 :D Most már eltelt 6-7 év azóta biztos 22 vagyok. Sokkal csinosabban öltözök,alakom nem sokat változott max,hogy mellesebb lettem. A fent említett srác párkapcsolatot szeretett volna velem. Mondta,ha áltiba is így öltözködtem volna,már akkor össze jött volna velem.Elég őszinte kijelentés volt na mind1. :D Szóval ezzel azt akarom,hogy amig slamposabban öltözik nem kelti úgy fel az érdeklődésedet.De mihelyt előtted fog mászkálni kivágott felsőben és cicanaciban mondjuk elég sokszor.Lehet elgondolkozol, barát vagy inkább több dolgon. A lány meg lehet tisztában van ezzel.

De tudod mit az is lehet,hogy totál véletlen az egész :D

2015. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!