Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vélemények vagy valaki hasonlo...

Vélemények vagy valaki hasonlo élményt tapasztalt-e mar?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy 40 éves férfi akit egy rokonomon keresztül ismertem meg és nagyon jól kijövünk. Sokat beszélgetünk.

Nemrégiben elég furcsa lett a kapcsolatunk. Elkezdett sms-eket írni és telefonálgatni. Nem nyomuló hangú. De valamiért mégis ugy éreztem hogy valami nem stimmel.

Nos beis igazolódott! Felhívott es a vegen Közölte hogy 4ora utan mar ne beszéljünk relefonon mert gaz lenne neki. Meg amikor vele voltam nem vette fel a telefont a párjának...

A pasinak van egy velem egyidős fia...

Na vélemény??

U.i.: Bocsánat a hibákért telóról írok.

18/l



2015. márc. 1. 14:52
 1/6 anonim válasza:
43%

Én pont fordított esetben voltam egy nővel ennyi idős koromban, mindenesetre párkapcsolat nem lett belőle.

Ha férfi az idősebb, azt jobb helyzetnek gondolom.

Lényegileg: Két felnőtt egészséges és normális emberről van szó, minden előtt nyitva áll az út, ami előtt pedig nem (ha az egyik fél úgy gondolja) azt meg lehet beszélni.

2015. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gondolom elfantáziálgatott rólad, ezért paranoiás lett úgymond, mi van ha lebukik vele ha random felhívod az asszony előtt, mert az olvas róla meg ilyenek. Vagy kérdezz rá szimplán figyeld, hogy reagál, könnyen ki lehet hámozni az ilyeneket :)
2015. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az előző vagyok, hogy tiszta legyen a kép: 31/F
2015. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2015. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze előfordulhat, hogy a neje iszonyú féltékeny típus és mindenre ugrik, de valószínűbb, hogy bejössz neki és akarna is tőled valamit, mert különben nem kéne sunnyogni. És tényleg nem sértésből, de egy 40 éves férfinek nem hiszem, hogy egy végzős gimnazista intellektuálisan kielégítő lenne...:D Szóval akkor ki lehet találni mi tetszik neki annyira.
2015. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos tényleg sok közös témánk van. A személyiségünk nagyon hasonlit. Persze nem vagyok naív tudom hogy mi kell neki. De azert titkon remelem hogy csak bekepzelem es tenyleg tisztak a szándékai! Bar egy nő mondta hogy szerinte nem az eszevel gondolkodik...
2015. márc. 1. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!