Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elment mellettem. Tényleg...

Elment mellettem. Tényleg ilyen bamba, vagy nem akart észrevenni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 03:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Leültem egy padra zenèt hallgatni meg youtobe-ozni. Felnèzek ès elsètált mellettem a barátnőm. Aztán ráköszöntem meg beszèlgettünk. Tudom hogy figyelmetlen, de lehetsèges hogy ennyire? Máskor is volt hasonló. Èn azèrt èszre veszem az ismerőseim, ès nèha elkerülöm őket ha nincs hozzájuk hangulatom, (persze csak kimèletesen). Lehet hogy ő is csak el akart kerülni? De akkor mièrt beszèlget velem? Vagy tènyleg ilyen figyelmetlen? Amúgy kedves, aranyos, közvetlen.
2015. márc. 2. 04:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elbambult. Velem is megesett már többször is, h elsétáltam az ismerőseim mellett, sőt: Olyan is volt, hogy a szemükbe néztem, rámköszöntek, de én észre sem vettem. :DD Ha elmerülök a gondolataimban (márpedig többnyire ez így van), simán kikqpcsol az agyam. Persze ez nem jelenti azt, h a barátnőd is így volt veled, de ha meglepődött a leszólításodra, elég valószínű. 21/f
2015. márc. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó alkalom arra, hogy mélyebben is meghallgassad a mondanivalóját, mert valószínűleg nincs a legjobb formájában, jól esik ilyenkor, ha valaki meghallgat és nem.számonkér.


Adj neki új lendületet!

2015. márc. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni, ha az ember elbambul, akkor nem szelektíven bambul el. Lehet egyszerűen csak elgondolkozott valamin. Ezért nem kéne sem megvetően, sem lenézően vélekedned róla.
2015. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ha alapból sétálgatok,nem azt nézem,hogy hol látok meg egy ismerőst :D


Ha meg te telefonoztál nyilván fejed le volt hajtva.



Én egyszer azért kaptam leszúrást,hogy legjobb barátnőm anyukáját nem vettem észre. Mint kiderült,füles volt a fülemben,zenét hallgattam(telót is nyomogattam) és kapucniba voltam!!!

Én is ha zenét hallgatok,elgondolkodok nem nézelődök,nem figyelek.

2015. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy elbambultam, hogy még saját magamat sem vettem észre.
2015. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak bamba, ne aggódj! :)


Nálam is volt, többször is, mikor az arconba köszönnek, integetnek.. én meg észre se veszem annyira nem oda figyelek, elbambulok, gondolkodom az útvonalon például :D

Konkrétan volt olyan, hogy nem is emlékeztem rá, hogy valaki integetett.. :D szóval nyugi.. ez mindenkivel előfordul.:)

2015. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megint elment mellettem. Ez hihetetlen. De úgy. Bakker. Szóval állok a nagybuszmegállóba vártam valakit. Közvetlen előttem sètált el. Nem hallgattam most zenèt. Nem voltam kapucniba. Belenèztem a szemèbe, az arcába. Hogy a francba? Mondom á hagyom. De ez nagyon gáz. Èn azèrt èszre veszek embereket. Tök fura.
2015. márc. 17. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!